SEB Vakarų regiono filialas

Administratorius Šiaulių finansinių paslaugų centre

SEB Vakarų regiono filialas Šiauliai
Dalintis
380
Siųsti savo CV

Šiaulių finansinių paslaugų centras – banko padalinys, atsakingas už paslaugų privatiems ir verslo klientams pardavimą pagal klientų poreikius. Jei mėgsti bendrauti su žmonėmis, esi pozityvus ir pasiruošęs padėti, prisijunk prie mūsų komandos Centrinėje būstinėje ir išbandyk savo jėgas administratoriaus pozicijoje.

Tai darbo vieta, kur kasdien susipažįstama su naujais žmonėmis – pasitinkami klientai, atėję į susitikimą spręsti aktualių klausimų. Administratorius yra pagrindinis klientų aptarnavimo veiklos koordinatorius, atsakingas už tai, kad klientai, įžengę į skyrių, pasijustų esantys laukiami. Administratorius yra viso skyriaus ambasadorius.

Vienas pagrindinių mūsų tikslų šiuo metu – klientų pasitenkinimo rodiklių gerinimas. Jei manai, kad galėtum prisidėti prie šio tikslo įgyvendinimo – esi tas, kurio ieškome!

Mes siūlome:

  • aktyvų ir įdomų darbą;
  • galimybę augti, tobulėti ir įgyvendinti naujas idėjas;
  • gerą nuotaiką ir draugišką kolektyvą.

Tikimės, kad:

  • esi komunikabilus, aktyvus ir drąsus imtis iniciatyvos;
  • moki anglų ir rusų kalbas.

Pasiruošęs?

Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką atsiųsk iki 2017 05 28. 

Kontaktinis asmuo:Personalo Departamentas

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Buhalterinės apskaitos valdybos Finansinių operacijų skyriaus specialistas Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Buhalterė (-is) Eden Springs Lietuva, UAB
Accountant UAB "Manpower Lit"
Buhalteris Advisera, UAB
Verslo klientų vadybininkas/ė Alytuje AB DNB bankas
FINANSŲ IR INVESTICIJŲ VALDYBOS PARAMOS ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS (-IOJI) SPECIALISTAS (-Ė) Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
Susijusios darbo sritys:
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau