Marketing Investment Group darbo pasiūlymai

MIG Grupė – tai įmonė, kuri jau 25 metus veikia drabužių ir batų pardavimo rinkoje. Sėkmingai plečiame dinamiškai besivystančių Sizeer, 50 style, Timberland bei Symbiosis salonų tinklus. Esame autorizuotu New Era, O'neill, Lotto, Umbro, Head, Confront, Feewear prekinių ženklų, Lacoste batų linijos ir daugelio kitų platintoju. Tūkstančio prie komandos prisijungusių žmonių sunkaus darbo dėka mums pavyko užkariauti klientų pasitikėjimą.


Būtinas sutikimas *
Sutinku su savo pateiktų raštu ir prisegtose rinkmenose duomenų rinkimo ir tvarkymo sąlygomis, tikslais susijusiais su dabartine ir būsimomis atrankomis, organizuojamomis duomenų administratoriaus.

Sutinku su savo pateiktų raštu ir prisegtose rinkmenose duomenų rinkimo ir tvarkymo sąlygomis, tikslais susijusiais su dabartine atranka, organizuojamame duomenų administratoriaus.Duomenų, pateiktų įdarbinimo atrankos tikslais įmonei UAB „Marketing Investment Group Lietuva“, administratoriumi yra Marketing Investment Group S.A., buveinės adresas os. Dywizjonu 303, Paw. 1. (31-871), Kraków, Lenkijos Respublika. Duomenys renkami kandidatų atrankos tikslais.
Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, juos atnaujinti, keisti, papildyti arba ištrinti. Duomenų teikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas dalyvavimui atrankoje.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.093
3 darbo pasiūlymai
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Prieš 6 d.988
Įsiminti

Parduotuvės vadovo pavaduotojas (-a) Marketing Investment Group

Vilnius Liko 10 d.
Marketing Investment Group
Prieš 6 d.1.045
Įsiminti

Regiono vadovas (-ė) Marketing Investment Group

Vilnius Liko 14 d.
Marketing Investment Group
Prieš 6 d.292
Įsiminti

Shop advisor Marketing Investment Group

Vilnius Liko 25 d.
Marketing Investment Group
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau