Marketing Investment Group

Parduotuvės vadovo pavaduotojas (-a)

Marketing Investment Group Vilnius
Dalintis
991
Siųsti savo CV

MIG Grupė – tai įmonė, kuri jau 25 metus veikia drabužių ir batų pardavimo rinkoje. Sėkmingai plečiame dinamiškai besivystančių Sizeer, 50 style, Timberland bei Symbiosis salonų tinklus. Esame autorizuotu New Era, O'neill, Lotto, Umbro, Head, Confront, Feewear prekinių ženklų, Lacoste batų linijos ir daugelio kitų platintoju. Tūkstančio prie komandos prisijungusių žmonių sunkaus darbo dėka mums pavyko užkariauti klientų pasitikėjimą.


Būtinas sutikimas *
Sutinku su savo pateiktų raštu ir prisegtose rinkmenose duomenų rinkimo ir tvarkymo sąlygomis, tikslais susijusiais su dabartine ir būsimomis atrankomis, organizuojamomis duomenų administratoriaus.

Sutinku su savo pateiktų raštu ir prisegtose rinkmenose duomenų rinkimo ir tvarkymo sąlygomis, tikslais susijusiais su dabartine atranka, organizuojamame duomenų administratoriaus.Duomenų, pateiktų įdarbinimo atrankos tikslais įmonei UAB „Marketing Investment Group Lietuva“, administratoriumi yra Marketing Investment Group S.A., buveinės adresas os. Dywizjonu 303, Paw. 1. (31-871), Kraków, Lenkijos Respublika. Duomenys renkami kandidatų atrankos tikslais.
Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, juos atnaujinti, keisti, papildyti arba ištrinti. Duomenų teikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas dalyvavimui atrankoje.

Visi įmonės darbo pasiūlymai (3)

Darbuotojo veiklos sritis:

Pardavimų vadyba, Paslaugos, aptarnavimas

Darbo pobūdis:

Jeigu esi komunikabilus(i), lengvai užmezgi ryšius, esi atsakingas(a) ir besišypsantis(i). Turi bent vienerių metų Parduotuvės vadovo pavaduotojo patirtį. Protingai vadovauji darbuotojų kolektyvui bei pardavimams. Esi savarankiškas(a), organizuotas(a) ir gerai moki anglų kalbą. Moki dirbti su klientais. Vertini stabilumą ir nori dirbti su garsiausiais prekiniais ženklais – kreipkis dėl darbo į mus www.sizeer.lt

Reikalavimai:

  • Parduotuvės vadovo pavaduotojas padeda Parduotuvės vadovui vykdyti visus veiksmus, susijusius su parduotuvės veikla, tarp kitko:
  • Yra atsakingas už kompleksišką parduotuvės veiklos organizavimą, pardavimo planų įgyvendinimą
  • Atsako už parda vėjų komandos darbo plėtrą ir priežiūrą vykdydamas priėmimą į darbą, vesdamas mokymus ir taikydamas vertinimo sistemą
  • Užtikrina tinkamą klientų aptarnavimo lygį pagal vidaus standartus.

Privalumai:

  • Ką galime Tau pasiūlyti:
  • Profesinį tobulėjimą stabilioje firmoje
  • Darbą profesionalioje komandoje
  • Didelį veiklos savarankiškumą
  • Nuolaidas mūsų produktams
  • Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. Paštu: michal.brzeszczynski@miggroup.com
Skelbimas paskelbtas:2017.04.21
Skelbimas galioja iki:2017.05.06
Kontaktinis asmuo:-
El. paštas:
Papildoma informacija: Prašome kandidatų CV siųsti anglų kalba.

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
Eksporto vadybininkas HR Management
Gyvybės draudimo konsultantas Jonavoje/Kaune UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
Užsakymų administratorius Greita spauda, UAB
LOGISTIKOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) People Link
Komercijos vadybininkas Barbora, UAB
Salės darbuotojas (-a) KLAIPĖDA, ŠAULIŲ G. 11 UAB Palink
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau