Paysera LT, UAB

Plėtros skyriaus asistentas(-ė)

Paysera LT, UAB Vilnius
Dalintis
457
Siųsti savo CV

„Paysera LT“ – sparčiai auganti Fintech įmonė Lietuvoje. Paysera teikia mokėjimų paslaugas bei sprendimus visoje Europoje ir už jos ribų. Pagrindiniame biure Lietuvoje jau dirba apie 100 darbuotų ir nuolatos auga, plečia savo veiklą ir kitose šalyse franšizės būdu. Tapdami Paysera darbuotojais, jūs tapsite ir naujos mokėjimų rinkos kūrėjais, kiekvieną dieną siekiančiais sudėtingus ir ilgus procesus paversti paprastais, o brangiai kainuojančias paslaugas pigesnėmis.
Paysera yra pirmoji elekroninių pinigų įstaiga Lietuvoje, teikianti itin platų mokėjimo paslaugų spektrą: nuo atlernatyvos banko sąskaitai iki įmokų surinkimo elektroninėms parduotuvėms. Paysera tai pat vysto nemokamą bilietų platinimo sistemą Paysera Tickets, kuri leidžia organizatoriams savarankiškai kurti ir valdyti renginį internetu.
Paysera požiūriu – geriausiam rezultatui pasiekti, reikia darbščių ir entuziastingų žmonių, geriausios darbinės atmosferos. Tad nenuostabu, kad Paysera siekis yra atrasti juos ir sukurti tokią darbinę atmosferą, kuri leis pasiekti geriausių rezultatų.
Įmonėje palaikoma šeimyniška ir pozityvi nuotaika, nuolatos organizuojami bendri įmonės renginiai, komandos stiprinimo seminarai.
Paysera rūpinasi, kad įmonėje butų jaučiamos bendros vertybės ir suprantami tikslai. Įmonė ir pats kolektyvas palaiko ir skatina sveiką gyvenseną. Kiekvieną dieną biure galima rasti šviežių vaisių, skatinama atsisakyti žalingų įpročių, remiamas darbuotojų dalyvavimas sportinėje veikloje.
Tobulėjimas yra vienas iš svarbiausių Paysera prioritetų darbuotojams. Įmonė suteikia galimybę nuolatos tobulėti ir dalyvauti įvairiuose, kiekvienam darbuotojui specializuotuose, seminaruose bei konferencijose. Įmonėje nuolatos vystoma vidinė mokymų sistema, kuri padeda palaikyti visus darbuotojus aukštam profesionalumo lygyje.

Kodėl verta rinktis mus, rasite čia:
www.paysera.lt/apie/darbas.html

Visi įmonės darbo pasiūlymai (4)

Darbuotojo veiklos sritis:

Pardavimų vadyba

Darbo pobūdis:

- pagalba plėtros skyriui, atliekant paskirtas užduotis.

Reikalavimai:

  • domėjimasis finansų sektoriumi;
  • puikios anglų k. žinios;
  • reprezentatyvumas, atsakingumas, tikslo siekimas, orientacija į rezultatus;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • lankstų darbo laiko grafiką;
  • realizuoti save tarptautinėje, greitai augančioje kompanijoje;
  • visas galimybes tobulėti profesinėje srityje;
  • sveikus užkandžius ir šviežius vaisius darbo metu;
  • jauną ir linksmą komandą, reguliarias pramogas su kolektyvu :)
Skelbimas paskelbtas:2017.03.20
Skelbimas galioja iki:2017.04.20
Kontaktinis asmuo:Eglė
El. paštas:

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
Parduotuvės vadovas (-ė) Vilniuje UAB Palink
Telia Verslo klientų pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu Telia Lietuva
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-ė) Vokietijos rinkai Umega, AB
Pardavimo vadybininkas/ė darbui su Rusijos rinka Nuo 500 € iki 1.000 €UAB Revena
Ieškome talentingų pardavėjų RE/MAX Lietuva
Pardavimo projektų vadovas (-ė) (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo įranga) Nuo 1.580 €UAB "Personalo valdymo inovacijos"
Susijusios darbo sritys:
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau