Vaikų linija

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti ir padėti išklausyti vaikus!

Vaikų linija Vilnius Kaunas
Dalintis
179
Siųsti anketą

„Vaikų linija“ – pagalbos tarnyba vaikams ir paaugliams, teikianti nemokamą ir anonimišką emocinę paramą telefonu bei internetu. Tarnybos veikla paremta savanorišku darbu – 2016 metais „Vaikų linijoje“ dirbo 200 savanorių konsultantų.

Visi organizacijos pasiūlymai (1)

Tikslinė grupė:

Vaikai

Darbo sritis:

Socialinė

Savanoriavimo trukmė:

Ilgalaikė (nuo 3 mėn)

Aprašymas:

Nori padėti vaikams ir paaugliams? Ieškai prasmingos veiklos? Sieki naujų žinių ir įgūdžių, kurie praverčia visose gyvenimo situacijose? Tapk „Vaikų linijos“ savanoriu!

„Vaikų linija“ kasdien atsiliepia į daugiau nei 400 vaikų ir paauglių skambučių, o norinčių pasikalbėti yra 4 kartus daugiau.

Nesutarimai su draugais, patyčios, sudėtingi santykiai su tėvais, patiriama fizinė ar emocinė prievarta, išgyvenama baimė, nerimas, vienišumas, mintys apie savižudybę ar savižalą, klausimai, kurių niekam nedrįsta užduoti. Apie tai pasakoja prakalbinti paaugliai, pajutę rūpestį ir dėmesį, sulaukę taip reikalingo palaikymo.

Ateik į naujų savanorių atrankas Vilniuje arba Kaune ir tapk tuo žmogumi, su kuriuo vaikai galės pasidalinti savo išgyvenimais ir su Tavo pagalba lengviau juos atlaikys!

„Vaikų linijos“ savanoriu gali tapti bet kokios specialybės, išsilavinimo ar amžiaus žmogus, sulaukęs pilnametystės. Svarbiausia, kad jis turėtų motyvacijos ir galėtų skirti dalį savo laiko (maždaug 6 val. per savaitę/20 val. per mėnesį) „Vaikų linijai“.

Visos vaikų ir paauglių konsultavimui reikalingos žinios bei įgūdžiai įgyjami per parengiamuosius kursus, kurie trunka maždaug 4 mėnesius. Juose savanoriai teoriškai ir praktiškai išmoksta aktyvaus klausimo, situacijos analizės, sprendimų ieškojimo, jausmų tyrinėjimo bei įsigilina į vaikams ir paaugliams kylančius sunkumus. Sėkmingai baigus mokymus, savanoriai įsipareigoja telefonu ir internetu išbudėti 300 val.

Iki kovo vidurio „Vaikų linija“ vykdo naujų savanorių atrankas. Kviečiame registruotis į atrankas Vilniuje ir Kaune čia: http://goo.gl/WfFjgq

Daugiau informacijos apie „Vaikų liniją“ ir savanoriavimą rasi www.vaikulinija.lt

„Vaikų linija“ laukia tavęs!

Skelbimas paskelbtas:2017.02.08
Skelbimas galioja iki:2017.03.08
El. paštas:
Kontaktiniai duomenys:vilnius@vaikulinija.lt
kaunas@vaikulinija.lt

Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau