UAB TVIRTA darbo pasiūlymai

UAB TVIRTA – teikia plataus spektro paslaugas susijusias su statybų sektoriumi, vykdo griovimo darbus, tiesia kelius ir gatves, įrenginėja ir remontuoja miesto infrastruktūros bei inžinerinius tinklus, teikia kitas paslaugas, susijusias su statybos ir rangos darbais. Bendrovė įkurta 2006 metais, o 2016 metais „Verslo žinių“ projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui „Gazelė“ pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.
Įmonėje dirba daugiau kaip 50 aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra vertinami už kompetencijas ir sąžiningą darbą, tik jų dėka bendrovė yra užsitarnavusi klientų ir partnerių pagarbą.
UAB TVIRTA atestuota būti ypatingo statinio statybos rangovu. Tai reiškia, kad įmonė gali vykdyti gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų griovimo darbus, įgyvendinti susisiekimo ir komunikacijos projektus, vykdyti inžinerinių tinklų statybos, griovimo bei remonto darbus, vykdyti kultūros paveldo objektų rekonstrukcijos darbus. Įmonė taip pat įsidiegusi ISO standartų sistemą.
UAB TVIRTA suteiktas „Baltosios bangos“ ženklas. Tokį ženklą naudojanti įmonė įsipareigoja vykdyti skaidrią darbo apmokėjimo politiką , skaidriai dalyvauti konkursuose (viešuosiuose pirkimuose) ir vykdyti visų mokesčių mokėjimą pagal nustatytus LR įstatymus.
http://tvirta.lt/
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 2.077
2 darbo pasiūlymai
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Prieš 5 d.408
Įsiminti

AUTOMECHANIKAS (Kelių statybos įmonei) UAB TVIRTA

Vilnius Liko 5 d.
UAB TVIRTA
Prieš 12 d.2.390
Įsiminti

KELIŲ TIESIMO DARBŲ VADOVO (-ĖS) IR MEISTRO (-ĖS) UAB TVIRTA

Bet kuris miestas Liko 5 d.
UAB TVIRTA
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau