ACE LOGISTICS UAB darbo pasiūlymai

UAB ACE Logistics kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse.

Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Sparčiai tobulėjant transporto ir logistikos paslaugoms, ypač svarbios yra paslaugų tiekėjo žinios ir profesionalumas, nes tik profesionalus tiekėjas gali pasiūlyti patį geriausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą. Šiais laikais svarbi ne tik konkreti transportavimo paslauga (gabenimas iš punkto A į punktą B), bet ir visos kitos su ja susijusios paslaugos. O tokį platų paslaugų spektrą įmanoma pasiūlyti tik turint patikimą partnerių ir subkontraktorių tinklą, naujausias informacines technologijas, išsamias žinias apie kiekvienos šalies ekonominę ir kultūrinę specifiką. Tai neįmanoma be profesionalių savo sritį išmanančių darbuotojų.

UAB ACE Logistics teikia šias paslaugas:
◾Krovinių gabenimas oro transportu;
◾Krovinių gabenimas žemės transportu;
◾Krovinių gabenimas jūrų transportu;
◾Muitinės formalumų tvarkymas ir krovinių gabenimas Lietuvoje.

Kitos paslaugos:
◾Krovinių draudimas;
◾Krovinių judėjimo stebėjimas.

Pastaraisiais metais vis daugiau klientų naudojasi ACE Logistics paslaugomis. Tai mus džiugina ir įkvepia tolesniam tobulėjimui. UAB ACE Logistics yra įsikūrusi Vilniuje, netoli tarptautinio oro uosto. Šiuo metu įmonėje dirba 25 darbuotojai.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 571

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių ACE LOGISTICS UAB darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau