svg
68
svgĮsiminti

PERSONALO ADMINISTRAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

svg
68
Ubara pasiūlymas Jums:
Klientų biurai mūsų dėka tampa tikromis oazėmis, nes dovanojame jiems emocijas, kurias patiriame savo biure – puikiai įrengtame ir prižiūrėtame. Patogi aplinka, patogios darbo priemonės ir nuolat tobulinami procesai, palengvinantys kasdienybę bei taupantys laiką; sąžiningas ir padorus atlygis už darbą bei įkvepiančios komandos tradicijos, apie kurias - susitikimo metu. Tai puikus pasiūlymas Jums, jei Jums svarbi kokybė kasdienybėje, ilgalaikė karjera finansiškai sėkmingame versle ir emocinis komfortas.
Susidomėjote? Mielai paskaitysime Jūsų cv. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo iki vasario 15 d. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės
Pirmiausia- rytinė kava ir pusryčiai, o tuomet daug įdomios veiklos:
Darbuotojų atranka, paieška, įdarbinimas, darbo laiko apskaita, personalo dokumentacijos administravimas, rūpestis darbuotojų savijauta pas mus: jiems svarbių klausimų sprendimas, dėmesys poreikiams, svarbių datų pažymėjimas (gimtadieniai, vaikų gimimas ir pan.).

Pakviesime pokalbiui greičiau, jei:
turite patirties personalo valdymo/ administravimo ar darbuotojų atrankų srityje; maloniai bendraujate, esate atsakinga, punktuali ir Jumis galima pasitikėti. Manome, kad empatija padėtų darbe. Reikia mokėti rusų kalbą.

Klausimai kandidatams prieš siunčiant cv:
1. Ar turite darbo patirties personalo administravimo/ valdymo srityje?
2. Kada galėtumėte pradėti dirbti?
3. Nurodykite pageidaujamą atlyginimo dydį.

Siūlomas atlyginimas: 850 € per mėn. (prieš mokesčius)
850 Eur.bandomuoju laikotarpiu, po bandomojo derybų klausimas.


Kontaktai

Kontaktinis asmuo:

Aurelija

Telefonas:

El. paštas:

 su nuoroda "PERSONALO ADMINISTRAVIMO VADYBININKĖ (-AS)"


Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.