AGMEKA darbo pasiūlymai

MES
UAB Agmeka yra nedidelė kelių žmonių kompanija, kurios kolektyvas statybų sektoriuje dirba nuo 1997 metų. Ilgametė patirtis statybų ir statybinių medžiagų pardavime leido gerai išanalizuoti šiuolaikinėje rinkoje siūlomą asortimentą - statybinės medžiagos - kokybę, todėl vertindami patikimumą, savo klientams siūlome tik patikimiausius stogų , jų aksesuarų, fadadinių klinkerio plytų bei kitų statybinių medžiagų gamintojus.POŽIŪRIS
Mes, Agmeka - nedideli, todėl nė vienas klientas neliks be dėmesio, bus kokybiškai aptarnautas, pasiūlytas racionaliausias sprendimas. Mūsų šūkis - dėl kliento, įmonės ir savęs - profesionaliausiu būdu!


KOKYBĖ
Mūsų Agmeka didžiausia vertybė - patenkintas klientas, todėl mes darbus atliekame atsakingai, smulkmeniškai ir su išskirtiniu dėmesiu. Ne tik parduodame, bet ir suteikiame išsamias konsultacijas Jums rūpimais klausimais. Maksimalus kliento poreikių patenkinimas ir jo pageidavimų įgyvendinimas yra ir bus Agmeka varomoji jėga.
www.agmeka.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.842

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių AGMEKA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau