AKUSTIKA PLIUS darbo pasiūlymai

Akustika plius, tai kompanija teikianti visas paslaugas susijusias su architektūrinės akustikos, garso izoliacijos ir triukšmo kontrolės sprendiniais. Mūsų stiprybė daugiau nei 13 metų patirtis, nuolatinis noras tobulėti bei mokytis ir begalinis tikėjimas estetinės akustikos nauda ir potencialu.

Mes prisidėjome vykdant projektus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano, Azerbaidžano, Gruzijos rinkose. Dalyvavome daugiau nei 300 kino teatrų, sertifikuotų studijų, koncertų ir renginių salių, stadionų ir arenų, mokslo paskirties, pramonės ir administracinių pastatų kūrime. Reguliariai dalyvaujame tarptautinėse konferencijose ir mokymuose, bendradarbiaujame su partneriais iš kitų šalių ir nuolatos investuojame į savo žinias bei programinę įrangą. Vykdome mokymus, konsultuojame privačius asmenis ir kompanijas, neatlygintinai padedame mokymo įstaigoms gerinant akustinę aplinką.

Mes nesiekiame būti akustikais, mes nesiekiame būti architektais, mūsų tikslas būti akustikos architektais. Juk gera akustika nėra tik skaičiai ir fizika, tai yra visuma to ką mes matome, girdime ir svarbiausia – jaučiame. Kurdami erdves mes jas matome, mes jas girdime ir JŪS tai pajausite.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 382

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių AKUSTIKA PLIUS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau