AVESCO RENT LITHUANIA darbo pasiūlymai

Šiandien Avesco Rent – oficialus Caterpillar įrangos atstovas Lietuvoje. Viskas prasidėjo 1987 m., kai įkurta Outiloc – viena pirmųjų įrankių ir įrangos įmonių prancūziškai kalbančioje Šveicarijos dalyje. Po 30 metų, nepamirštant savo šveicariškų šaknų, šiandien savo veiklą vykdome ne tik Šveicarijoje, bet ir (pirmą kartą už savo gimtinės ribų!) Lietuvoje.
Esame vieninteliai pasaulyje, galintys suteikti statybinės įrangos nuomos paslaugą internetu nuo A iki Ž. Visuomet stengiamės būti žingsniu priekyje, keistis kartu su savo klientais ir išpildyti jų lūkesčius!
Šiandien turime 21 padalinį Šveicarijoje ir visiškai naują padalinį Vilniuje. Mūsų komanda – 150 profesionalų. Kiekvienas iš jų – mylimas ir vertinamas Avesco Rent šeimos narys. Tačiau mes – ambicinga kompanija, kuri nori augti greitai. Kita stotelė – nauji padaliniai Lietuvoje ir Estijoje 2019-aisiais!
Mes tikime, kad lengva, kai lengva.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.493

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių AVESCO RENT LITHUANIA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau