BALTIC FREIGHT SERVICES UAB darbo pasiūlymai

Įmonė „Baltic Freight Services“ (BFS) įkurta 1996-aisiais ir turi biurus Vilniuje bei Klaipėdos uosto konteinerių terminale.

Veiklą pradėjusi nuo krovinių gabenimo oro transportu, per ilgus darbo metus BFS sukūrė ir išplėtė paslaugų spektrą ir dabar gali pasiūlyti visapusiškas aukščiausios kokybės krovinių gabenimo paslaugas. Daugiau kaip trisdešimties darbuotojų komanda rūpinasi oro, jūrų ir sausumos transporto bei muitinių įforminimų sprendimais.

BFS siūlo platų papildomų paslaugų pasirinkimą visose trejose pervežimo srityse, įskaitant prekių komplektavimo, markiravimo, ženklinimo, perpakavimo, tvirtinimo lynais, mechanizuotos ir rankinės krovos bei daugelį kitų paslaugų.

BFS gabena krovinius iš Baltijos ir NVS šalių ir į jas. Profesionalūs darbuotojai koordinuoja krovinių pristatymą nuo durų iki durų orientuodamiesi į patį ekonomiškiausią sprendimą.

Įmonė dirba su visais pagrindiniais Europos oro uostų centrais ir užtikrina, kad produktai būtų pervežti greitai ir kokybiškai. Vilniaus oro uoste dirba stipri komanda – siūlomas visas paslaugų paketas ir užtikrinama, kad kiekvienu etapu klientui būtų suteikta konkrečiai jam pritaikyta paslauga.

Įmonė yra kai kurių stipriausių pasaulinių logistikos tinklų narė. Per juos BFS pasiekia 90 šalių ir 350 partnerių biurų pasaulyje. Tai įgalina aprėpti didelius klientų poreikius ir puikiai juos aptarnauti.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 253

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių BALTIC FREIGHT SERVICES UAB darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau