BALTIJOS ESTETIKOS CENTRAS darbo pasiūlymai

Skinny grožio ir estetikos Studija – mums rūpi kiekvieno grožis!

Amžinas grožis pagaliau tampa vis labiau ranka pasiekiamas. Tam nereikia nei sudėtingų operacijų, nei pilnos lentynos makiažo priemonių. Paslaptis paprasta – pasitelkdami mokslo pažangą galime palaikyti natūralias ląstelių funkcijas. Grožio ir estetikos studijoje „Skinny“ siūloma atrasti ne tik šiuos modernius metodus, bet ir klasikines procedūras, kurias atliks aukštos kvalifikacijos specialistai.

Neleiskite mažiems trūkumams užgožti Jūsų grožio ir susigrąžinkite pasitikėjimą savimi! „Skinny“ studijoje atliekamos aparatinės, gydomosios, estetinės kosmetologijos bei figūros korekcijos procedūros padės džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje.

Kiekvienas studijos darbuotojas – reikiamą išsilavinimą turintis profesionalas, suprantantis Jūsų poreikius ir pasiūlantis individualų sprendimą, kuris geriausiai tiks būtent Jums. Ar tai būtų odos problemų, tokių kaip aknė, randai, kraujagyslių dariniai, gydymas, ar klasikinės veido valymo, drėkinimo procedūros, jas atliks kvalifikuotas specialistas-dermatologas. Taigi „Skinny“ studijoje galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis profesionaliai atliekama procedūra.

„Skinny“ grožio ir estetikos studijoje kiekvienas pasitinkamas su šypsena ir apdovanojamas maloniu dėmesiu. Vis tik svarbiausia ir įsimintiniausia, kad čia svarbi ne tik maloni atmosfera, bet ir šimtaprocentinė išskirtinai pažangių paslaugų kokybė.
Baltijos importo kolektyvas – ambicinga profesionalų komanda, kuri noriai sutinka vis naujus iššūkius, sprendžia įvairaus sudėtingumo užduotis ir tobulėja kiekviena diena. Mes visada pasiekiame užsibrėžtų tikslų.
www.skinny.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 287

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių BALTIJOS ESTETIKOS CENTRAS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau