BALTPOOL darbo pasiūlymai

Mūsų klientas – BALTPOOL vykdo energijos išteklių biržos operatoriaus veiklą, jų sukurta unikali biokuro elektroninė prekybos platforma ir sukauptos biržos operavimo žinios sėkmingai panaudotos organizuojant prekybą biokuro produktais Lietuvoje ir Latvijoje, o 2018 m. pradžioje – kartu su partneriais buvo įsteigta pirmoji biokuro birža Danijos Karalystėje. Tarptautinė plėtra bei nuolatinis esamų biokuro bei medienos prekybos procesų tobulinimas yra vienas iš BALTPOOL strateginių tikslų. BALTPOOL siekia energijos išteklių rinkoje sudaryti skaidrias ir vienodas sąlygas visiems rinkos dalyviams, taip užtikrinama konkurencija, prekybos efektyvumas, tiekimo patikimumas bei rinkos skaidrumas.

Kompanijai sparčiai augant bei siekiant įgyvendinti ambicingus tikslus ieškome Verslo plėtros vadovo (-ės), kuris (-i), bus atsakingas (-a) už įmonės plėtrą užsienio rinkose. Darbo vieta Vilnius.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 50
1 darbo pasiūlymas
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Prieš 5 d.1.391
Įsiminti

VERSLO PLĖTROS VADOVAS (-Ė) BALTPOOL

Vilnius Liko 5 d.
BALTPOOL
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau