BIOMINVIJA darbo pasiūlymai

UAB „Biominvija“ – jauna ir ambicinga įmonė, įkurta 2015 m. vasario mėn. 2 d.

Nors pagrindinis įmonės įkūrimo tikslas (kuris iš dalies atsispindi ir įmonės pavadinime) buvo biodyzelino gamyba, tačiau 2015 metų pabaigoje UAB „Biominvija“ pradėjo vykdyti licencijuotą tarptautinių krovinių vežimo kelių transporto priemonėmis veiklą, kuri ir tapo pagrindine įmonės veikla.

Nors įmonė yra jauna, tačiau įmonės savininkai bei vadovai yra sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį transporto ir logistikos sektoriuje.

Šiuo metu transporto paslaugų sektorius Lietuvoje įgauna vis didesnę reikšmę, sukurdamas reikšmingas dalį BVP. Įmonės tikslas yra išlaikyti esamą rinkos dalį, atrasti ir įsitvirtinti naujose rinkose. Didelį dėmesį UAB „Biominvija“ skiria klientams ir jų norų tenkinimui. Todėl pagrindiniai įmonės tikslai yra suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas, teikti geriausio lygio aptarnavimą, greitai ir saugiai nugabenti krovinius į užsakovo nurodytas vietas. Įmonė užtikrina geras darbo sąlygas esamiems darbuotojams, kurie yra aprūpinti naujausia sklandžiam darbui reikalinga įranga. UAB „Biominvija“ ateities tikslas – transporto priemonių parko didinimas bei pastovus atnaujinimas, naujų darbo vietų kūrimas.

Nuo pat įmonės veiklos pradžios įmonė sėkmingai plečiasi, kasmet didina savo transporto priemonių parką. 2018 metų pradžioje UAB „Biominvija“ transporto priemonių parką sudarė 18 EURO VI kategorijos MAN ir IVECO vilkikų, kurie gabena krovinius tentinėmis puspriekabėmis Vakarų Europos šalyse.

Uždarosios akcinės bendrovės „Biominvija“ akcininkai aktyviai dalyvauja Lietuvos transporto įmonių organizacijų veikloje. Įmonė yra Kauno vežėjų klubo bei Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ narė.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.427

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių BIOMINVIJA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau