UAB "Bordena" darbo pasiūlymai

UAB “Bordena” – baldų detalių gamybos įmonė, įsikūrusi Ariogaloje ir pradėjusi savo veiklą 2015 m. Specializuojamės kietųjų baldų komponentų (lentynų, pertvarų, lovų dugnų ir pan.) gamyboje iš įvairios rūšies plokštės.

2016 m. savo veikloje įsidiegėme FSC standartą, kuris užtikrina, jog mūsų produkcija pagaminta iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų, o gaminant produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.

FSC standarto taikymas įmonėje ne tik garantuoja, jog pagaminta produkcija atitinka griežčiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, bet ir indikuoja, jog įmonės veikloje ypatingas dėmesys skiriamas ir darbuotojų mikroklimato gerinimui bei darbų saugai ir sveikatai.

Per 2018 m. įgyvendinome pagrindinius įmonės plėtros bei kokybės standartų uždavinius ir išaugome iki kiek daugiau kaip 100 darbuotojų. Iš mūsų komponentų pagaminti kokybiški baldai pasiekia savo pirkėjus visame pasaulyje.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 964
3 darbo pasiūlymai
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Prieš 20 d.1.315
Įsiminti

Šilumos ūkio inžinierius - džiovyklų operatorius UAB "Bordena"

Kaunas Jonava ir 3 kiti Liko 7 d.
UAB "Bordena"
Prieš 20 d.1.414
Įsiminti

Baldų gamybos mašinų operatorius UAB "Bordena" Nuo 1.200 € iki 1.500 €

Kaunas Jonava ir 3 kiti Liko 7 d.
UAB "Bordena"
Prieš 20 d.1.549
Įsiminti

GAMYBOS PAMAINOS VADOVAS UAB "Bordena"

Kaunas Kėdainiai ir 1 kitas Liko 7 d.
UAB "Bordena"
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau