CREDITINFO LIETUVA darbo pasiūlymai

„Creditinfo Lietuva“ yra tarptautinė kompanija, priklausanti „Creditinfo Group“ įmonių grupei. Mūsų įmonė yra sukūrusi ir administruoja kredito biurą. Tai informacinė sistema, į kurią duomenis teikia (ir gauna) įvairių verslo sektorių juridiniai subjektai, komerciniai bankai, kredito unijos, lizingo, vartojimo kredito, taip pat telekomunikacijų bendrovės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes savo klientams padeda priimti pagrįstus kreditavimo sprendimus, laikytis atsakingojo skolinimo principų, sudaro prielaidas tvariam paskolų portfelio augimui. Kredito biuro sprendimai skirti visoms darbo su klientu stadijoms: potencialių klientų atrankai, jų potencialo nustatymui, esamų klientų portfelio rizikos vertinimui ir monitoringui, kreditavimo ir sukčiavimo rizikai vertinti.
Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją.
www.creditinfo.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.793

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių CREDITINFO LIETUVA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau