ELLEX VALIUNAS darbo pasiūlymai

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 200 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė. Lietuvoje dvidešimt penktuosius metus mininti kontora „Ellex Valiunas“ dirba tam, kad padėtų savo klientams saugiai realizuoti jų tikslus ir verslo idėjas, taip pat kurtų pažangią, socialiai atsakingą, teisingą verslo bei teisinę aplinką.

„Ellex Valiunas“ – privilegijuotoji „Lex Mundi“ narė Lietuvoje. Šis tinklas pasaulyje vienija labiausiai pripažintas ir didelę patirtį turinčias nepriklausomas advokatų kontoras iš daugiau nei 100 valstybių. Taip pat išskirtinės narės teisėmis priklausome tarptautinei asociacijai „World Services Group“ (WSG), vienijančiai geriausius profesionalių verslo paslaugų teikėjus.
Esame Jūsų verslo partneris, kuriam kiekvienas klientas yra išskirtinis, tad siekiame pridėtinės vertės, siūlydami ne tik teisines paslaugas, bet ir inovatyvius bei integruotus verslo vystymo, strategijos, finansų sričių sprendimus, atitinkančius šiuolaikinio verslo lūkesčius.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.342

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių ELLEX VALIUNAS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau