Ignitis grupės paslaugų centras
Ignitis grupės paslaugų centras

JAUNESNIOJI(-YSIS) JAVA PROGRAMUOTOJA (-S) (DATA HUB)

1.815 - 2.722 €
Neatskaičius mokesčių
46 Peržiūros

Ar norite tapti įmonės „Ignitis grupės paslaugų centras“ dalimi?

Ieškome motyvuotos, linksmos ir mėgstančios komunikuoti asmenybės - kolegos, kuri (-is) prisijungtų prie Data Hub vystymo komandos. Mūsų komandoje būsite vertinama (-s) ne tik už žinias, bet ir mokėjimą komunikuoti ir išsakyti savo nuomonę vystant produktą. 

Data Hub jau labai netolimoje ateityje taps pagrindine Lietuvos energetikos sektoriaus ašimi, palaikančia pagrindinius rinkos procesus, užtikrinančius nenutrūkstamą ir efektyvią energijos paslaugų teikimo grandinę klientui.  Duomenų mainų platforma reikalinga visiems – vartotojui, verslui, valstybei, mokslui. Tad prie produkto dirba didelę patirtį energetikos sektoriuje sukaupę ekspertai ir verslo atstovai, kurie rūpinasi projekto įgyvendinimu, taip pat tinkamu visų suinteresuotųjų šalių įtraukimu, finansavimu bei tolimesne projekto vizija ir plėtra. Antroji komandos dalis – informacinių technologijų komanda, turinti tokio lygio produktui vystyti reikiamos kompleksinės kompetencijos. Data Hub „auginamas“ palaipsniui, taip vadinamuoju Agile metodu, kuomet, atsižvelgiant į rinkos vystymosi prioritetus ir užsitikrinama, jog pirmiausia būtų įgyvendinami svarbiausi ir didžiausią vertę rinkos dalyviams kuriantys pokyčiai.

Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite patirties su Java;
  • Suprantate kaip veikia Git versijavimas;
  • Turite patirties su duomenų bazėmis ar darbu Linux aplinkose; 
  • Gebate dirbti komandoje, organizuoti ir planuoti savo veiklą;
  • Pasižymite atsakingumu, kruopštumu, gebėjimu savarankiškai mokytis.

Prisijungti prie mūsų verta, nes:

  • Turėsite galimybę susipažinti su tarptautinės, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse veiklomis ir atrasti save vis naujose srityse;
  • Dalyvausite vidinių ir išorinių mokymų programose, mokysitės iš savo srities ekspertų;
  • Galėsite ne tik matyti, kaip gimsta inovacijos, bet ir pati (-s) imtis pokyčių, taip prisidėdama (-as) prie energetiškai sumanaus pasaulio kūrimo;
  • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, nuotolinio darbo, lankstaus grafiko galimybes ir kt.).

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje“, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

„Ignitis grupė“ įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2023 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Pareigybių grupės pastovios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 1815 iki 2722 EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Miestas:

Vilnius

Nuotolinis darbas:

Ne

Trukmė:

Pilnas etatas

Skelbimas galioja iki:

2023-12-22

Siųsti CV Kandidatavimas vyks

Siųsti prisegtą CV

Pasirinkite CV Pasirinkite savanorio anketą
(.pdf, .doc, .odt)
arba
Panaudokite motyvacinio laiško šabloną

Jūsų CV sėkmingai išsiųstas būsimam darbdaviui

Dėkojame, kad naudojatės cv.lt paslaugomis.

Jūsų CV sėkmingai išsiųstas. Jūsų savanorio anketa sėkmingai išsiųsta.

Kandidatavimo istorijoje galite pamatyti ar išsiųstas CV jau peržiūrėtasišsiųsta savanorio anketa jau peržiūrėta!

Norite sužinoti ar darbdavys perskaitė jūsų CV?

Prašome aktyvinti nuorodą, kurią išsiuntėme el.paštu .

Sukurkite paskyrą ir kandidatuokite greičiau.

Aktyvinkite nuorodą, kurią išsiuntėme el. paštu .