svg
114
svgĮsiminti

Specialistas (-ė) (Lizingo ir išperkamosios nuomos skyrius)

svg
114

Ar turi pozityvų, atsakingą požiūrį į darbą, mėgsti bendrauti, nori tobulėti, dirbi kruopščiai ir savarankiškai? Tuomet mes ieškome Tavęs!

Finansavimo operacijų ir kokybės užtikrinimo departamentas – padalinys Vilniuje, kuris priklauso Švedijos Finansavimo operacijų (Swedish Lending Operations) tarnybai. Esame nuolat besikeičianti ir sistemingai tobulinanti savo veiklą profesionalų komanda Vilniuje.

Su mumis turėsi galimybę:

 • Prisijungti prie profesionalios komandos ir dirbti sėkmingoje, darbuotojus išklausančioje ir vertinančioje, tarptautinėje kompanijoj;
 • Dirbti su iš Švedijos Finansavimo operacijų tarnybos perkeltais procesais, pvz.: lizingo ir išperkamosios nuomos sutarčių administravimu, sąlygų keitimu, sutarčių nutraukimu ir kitomis lizingo ir išperkamosios nuomos operacijomis, taip pat paskolų su nekilnojamojo turto įkeitimu sutarčių administravimu ir kontrole bei kitais su finansavimu susijusiais administravimo darbai;
 • Taip pat tau teks išmokti dirbti su bankinėmis sistemomis bei dokumentacija, kuri yra švedų kalba.

Tikimės, kad tu turi:

 • Aukštąjį išsilavinimą (gali būti paskutinio kurso studentas);
 • Gebėjimą dirbti komandoje bei siekti komandinių ir asmeninių tikslų;
 • Kruopštumą, bet darbus sugebi atlikti laiku;
 • Norą ir gebėjimą prisiimti asmeninę atsakomybę;
 • Orientaciją į klientą bei paslaugų kokybę;
 • Žinių arba nori išmokti apie LEAN ir SIX SIGMA bei kitus kokybės vadybos metodus;
 • Puikias anglų kalbos žinias;
 • Švedų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Mes dirbame kartu ir savo kasdieniame darbe vadovaujamės pagrindinėmis mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Kasdien kuriame pasitikėjimu, pagarba, atvirumu ir įsitraukimu pagrįstą kultūrą. Mes palaikome nuolatinį ugdymąsi ir skatiname Tave prisiimti lyderystę už savo paties karjeros kelią bei ieškoti iššūkių, kurie Tave įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Tu, kaip „Swedbank“ komandos narys, dalyvausi kintamo atlygio programoje, turėsi galimybę prisijungti prie „Swedbank“ pensijos darbuotojams programos, taip pat Tau bus suteiktas darbuotojų sveikatos draudimas ir kitos patrauklios papildomos naudos. Kartu mes dirbame ir kuriame gerovę, suteikdami teigiamą ir unikalią patirtį savo klientams.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir Swedbank konkurencinį pranašumą.“ Svajūnė, tavo būsima vadovė.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-07-04

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 1150 - 1750 EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia!

Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

* * * 

#LI-131758871_EČ1