Skelbimo galiojimo laikas baigėsi. Žiūrėti kitus skelbimus Finansų, apskaitos, audito srityje.
Swedbank, AB
Swedbank, AB

Stažuotojas (-a) Asmens draudimo žalų administravimo skyriuje

950 - 1.450 €
Neatskaičius mokesčių
1 Peržiūra

Planuoji savo ateitį? Nori būti tikras savo srities specialistas? Pažadame, kad dirbti kartu bus ne tik naudinga, bet ir smagu!

Šios stažuotės metu:

Būsi atsakingas (-a) už kelionių draudimo žalų registravimą ir pagalbą jų administravime - klientų informavimą apie reikalingus žalai administruoti dokumentus, komunikaciją su kelionių asistavimo kompanija. Dirbant dinamiškoje verslo aplinkoje turėsi galimybę mokytis, tobulėti, gilinti savo žinias draudimo ir žalų administravimo srityje.

Tikimės, kad tu:

  • Turi aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius ("MS Office");
  • Gebi dirbti komandoje;
  • Esi savarankiškas (-a), atsakingumas (-a), kruopštus (-i);
  • Turi bet kokių žinios susijusių su kelionėmis (privalumas);
  • Turi anglų kalbos pagrindus(privalumas).

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir Swedbank“ konkurencinį pranašumą. Robertas Samulionis tavo būsimas vadovas.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2023-06-12

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 950- 1450EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia!

Kviečiame prisijungti prie „Swedbank“ stažuočių ir praktikos programos „Kick-start“! Programos metu ne tik susipažinsi su nauja darbo vieta, bet ir dalyvausi įvairiuose seminaruose ir mokymuose kurie vyks tarp visų Baltijos šalių. Daugiau apie programą rasi čia.

Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

#LI-DIRBKSWEDBANK

* * * 

Miestas:

Vilnius

Nuotolinis darbas:

Ne

Trukmė:

Pilnas etatas

Skelbimas galioja iki:

2023-05-29