FROCETH darbo pasiūlymai

Esame pirmoji ir vienintelė biotechnologijų įmonė Lietuvoje, gaminanti pažangios terapijos vaistinius preparatus, individualiai pritaikytus kiekvienam pacientui. Visus preparatus kuriame prisitaikydami prie kiekvieno paciento poreikių, jų gamybai naudodami paties paciento audinius ir ląsteles. Visuose procesuose taikome pažangiausias somatinių ląstelių terapijos technologijas.

Veiklą pradėjome 2014 metais, apjungę kvalifikuotų ir ilgalaikę patirtį turinčių gydytojų, biomedicinos mokslų daktarų, molekulinės biologijos specialistų, biotechnologų žinias ir įsteigę riebalinių audinių banką.

Nuolat investuojame į mokslinius tyrimus, susijusius su naujų pažangios terapijos vaistinių preparatų kūrimu ir vystymu. Tokiu būdu siekiame plėtoti individualios terapijos sritį Lietuvoje. Visų mūsų mokslininkų atliekamų tyrimų rezultatus oficialiai pristatome moksliniuose bei mokslo populiarinimo leidiniuose. Aktyviai dalyvaujame moksliniuose projektuose, bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio biotechnologijų kompanijomis, mokslo įstaigomis, kitais audinių bankais.
www.froceth.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 2.599

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių FROCETH darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau