GREEN GENIUS darbo pasiūlymai

Modus Grupę sudaro įvairios įmonės, dirbančios naujausių technologijų srityse: atsinaujinančios energetikos įmonė Green Genius, autonuomos paslaugą teikianti CityBee, išmanių parkavimo sprendimų įmonė City Parking Group. Taip pat, Modus grupė turi savo automobilių prekybos verslą, kuris vienija 18 vardų, tokių kaip: Porsche, Bentley, BMW ir kt.
Atsinaujinanti energetika, veikianti po „Green Genius“ prekės ženklu, yra viena greičiausiai augančių „Modus Group“ verslo sričių. 2018-aisiais investicijos į atsinaujinančią energetiką sudarė beveik 80 proc. visų grupės investicijų. Kompanija buvo saulės ir biodujų projektų pradininkai Lietuvoje, šiandien veiklą vystantys jau 6 šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Green Genius tiki, kad švari energetika yra ateitis, todėl sėkmingai plečiasi toliau ir į komandą kviečia prisijungti Žaliavų tiekimo skyriaus vadovą (-ę)!
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 237

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių GREEN GENIUS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau