INNOFORCE darbo pasiūlymai

Nuolatinis tobulėjimas, dinamika, naujos patirtys ir žinios, klaidos ir atradimai, bendras darbas ir žinių sinergija – tai kas mus įkvepia ir suteikia IT sistemoms “gyvybę”. Net labai sudėtingų sistemų diegimas ir naudojimas gali tapti paprastu, lengvai suprantamu ir valdomu, kai komandą vienija aiškaus tikslo siekimas. Mūsų komandos kompetenciją ir pasiekimus jau įvertino Lietuvos, Norvegijos, Belgijos, Kazachstano klientai.
InnoForce Group - Europoje ir Centrinės Azijos šalyse dirbanti įmonių grupė, teikianti kompleksines IT paslaugas ir modernius sprendimus valstybinėms organizacijoms ir privačioms įmonėms. Esame šių pasaulinio lygio IT kompanijų partneriai: SAP, EMC, Oracle, Software AG, SailPoint. Lietuvoje UAB “InnoForce” yra SAP Value Added Reseller Gold partnerė ir sertifikuotas SAP sistemų gamintojo techninės priežiūros centras (Partner Centre of Excellence).
Šiuo metu InnoForce į komadą kviečia besimokančius ir jau patyrusius JAVA programuotojus, ieškančius įdomių projektų, siekiančius rezultatų ir nebijančius iššūkių ir atsakomybės.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.139

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių INNOFORCE darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau