INREGNUM darbo pasiūlymai

UAB „Inregnum“ – tarptautinei įmonių grupei priklausanti įmonė, veikianti kaip nepriklausomas elektros energijos, žalios energijos ir gamtinių dujų tiekėjas. Lietuvoje veikla vykdoma pagal nepriklausomo elektros energijos tiekimo licenciją Nr. L1-123 (NET) ir gamtinių dujų tiekimo licenciją Nr. L2-60 (GDT).

Tarptautinės patirties turintis „Inregnum“ perėmė tai, kas yra geriausia ir pritaikė prie savo klientų energijos tiekimo poreikių, todėl sėkmingai plečia savo veiklas Baltijos šalių rinkose. Įmonė savo klientams siūlo elektros energiją įsigyjamą tarptautinėje elektros biržoje AS „Nord Pool“ ir gamtines dujas, išgaunamas didžiausio pasaulyje gamtinių dujų tiekėjo – OAO “Gazprom”.

Tiekiant elektros energiją bei gamtines dujas Lietuvos rinkoje yra bendradarbiaujama su AB „Litgrid“, AB „Elektros skirstymo operatorius“ ir AB „Amber Grid“ dėl perdavimo ir skirstymo paslaugų suteikimo, veikla Lietuvoje įstatymų tvarka yra reguliuojama ir prižiūrima Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos.

Skirtingai nuo Lietuvos rinkoje veikiančių konkurentų, „Inregnum” vienintelė turi ilgalaikes tiekimo sutartis ir yra nepriklausoma nuo išorės energijos šaltinių tiekėjų. Klientams tai užtikrina ilgalaikį stabilumą ir prognozuojamas energijos kainas bei suteikia didžiausią finansinę naudą.
www.inregnum.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 356

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių INREGNUM darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau