svg
403
svgĮsiminti

Informacinių technologijų sistemų administratorius

svg
403

Darbo pobūdis:

  • Administruoti tarnybinių stočių techninę, sisteminę ir taikomąją programinę įrangą, administruoti duomenų perdavimo tinklo techninę ir sisteminę įrangą.
  • Dalyvauti rengiant technines specifikacijas informacinių technologijų įrangai ar viešosioms paslaugoms įsigyti, analizuoti pirkimo konkursų medžiagą bei atlikti įsigytos įrangos, suteiktų paslaugų eksploatacinius bandymus.
  • Ekstremaliųjų situacijų metu pagal kompetenciją užtikrinti nenutrūkstamą naudojamų informacinių sistemų darbą

Reikalavimai:

  • turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą arba aukštąjį koleginį su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą informatikos, informacijos sistemų, programų sistemų, matematikos ir kompiuterių mokslo krypties išsilavinimą arba elektronikos ir elektros inžinerijos, informatikos inžinerijos krypties išsilavinimą;
  • turėti 1 metų patirtį, administruojant duomenų perdavimo tinklus, veikiančius TCP/IP pagrindu, Windows ir Linux operacines sistemas, virtualizacijos platformą (VMware arba lygiavertę).

Privalumai:

Kibernetinės saugos priemonių taikymo išmanymas

Įmonė siūlo:

Pastovų darbą su galimybe dirbti nuotoliniu būdu


Kontaktai

Kontaktinis asmuo:

Violeta Glinskienė

Telefonas:

El. paštas:

 su nuoroda "Informacinių technologijų sistemų administratorius"

Tinklalapio adresas:

www.pagd.lrv.lt

Adresas:

Švitrigailos g. 18, Vilnius

Papildoma informacija:
  • Pretendentai savo dokumentus gali siųsti registruotu paštu, elektroniniu paštu, faksu arba kitais telekomunikacijų galiniais įrenginiais.
  • Siųsdami savo CV patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad tvarkytumėme Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankos į darbo vietą tikslu.
  • www.pagd.lrv.lt skiltyje KONKURSAI yra pilnas pareigybės aprašymas

Siųsdami CV atsiųskite ir motyvacinį laišką.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.