KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS darbo pasiūlymai

Esame viena dinamiškiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų, kuri gyvuoja daugiau kaip 90 metų ir lyderiauja įvairiose mokslo bei studijų srityse. Pasitelkdami mokslą ir inovacijas, glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos bei užsienio verslo atstovais.


Universitete dirba daugiau nei 2300 įvairių sričių profesionalų, kurie ne tik dėsto studentams ar atlieka mokslinius tyrimus, bet ir vysto karjerą bei padeda siekti organizacinių tikslų administravimo, rinkodaros, pardavimų, projektų vystymo, IT, infrastruktūros aptarnavimo ir kitose srityse.

Tikime, kad šių laikų universitetas yra atviras idėjoms, kupinas pasirinkimų ir galimybių, kuriantis erdvę mąstyti ir tobulėti. Nuolat skatiname darbuotojus mokytis ir kelti kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tikime, kad sėkmės pagrindas – kompetentinga ir efektyviai dirbanti komanda.
For over 90 years now we have been one of the leading high education institutions in Lithuania, often taking upon itself the role of a protagonist when it comes to progressive solutions and innovation-driven scientific breakthroughs across a variety of disciplines both state- and region-wise.

At the moment our dedicated team consists of more than 2300 professionals working in both academic and administrative roles. We offer great career opportunities for all types of specialists, including those seeking for a position in marketing, sales, management, administration, IT, infrastructure support and multiple other areas.

We strongly believe that our employees pave the way for our success, so we provide ample opportunities for continuous training, improvement and growth both in Lithuania and across Europe.
https://ktu.edu/karjera
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 2.973

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau