KLAIPĖDOS NAFTA darbo pasiūlymai

AB „Klaipėdos nafta” (KN) – naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų Klaipėdoje ir Subačiuje operatorius. Bendrovė įkurta Lietuvoje, vykdo veiklą nuo 1959 m., turi apie 400 darbuotojų.

Pagrindinis KN veiklos tikslas yra vertės kūrimas. Panaudodama įgytą unikalią kompetenciją, Bendrovė vysto SGD terminalų projektus įvairiose pasaulio šalyse. KN yra strateginės svarbos valstybės valdoma bendrovė, kurios akcijomis prekiaujama Nasdaq vertybinių popierių biržoje.

Mūsų vertybės:
• Pagarba
• Bendradarbiavimas
• Profesionalumas
• Tobulėjimas

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą informuokite, ar sutinkate, kad jūsų gyvenimo aprašymą išsisaugotume savo duomenų bazėje metų laikotarpio periodui tam, kad esant laisvoms pozicijoms, atitinkančioms jūsų kvalifikaciją, galėtume su jumis susisiekti. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu atrankos@kn.lt. Plačiau https://www.kn.lt/darni-pletra/karjera/darbo-pasiulymai/93
www.kn.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 68.630

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių KLAIPĖDOS NAFTA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau