AB Klaipėdos nafta darbo pasiūlymai

AB „Klaipėdos nafta” (KN) – naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų Klaipėdoje ir Subačiuje operatorius. Bendrovė įkurta Lietuvoje, vykdo veiklą nuo 1959 m., turi apie 400 darbuotojų.

Pagrindinis KN veiklos tikslas yra vertės kūrimas. Panaudodama įgytą unikalią kompetenciją, Bendrovė vysto SGD terminalų projektus įvairiose pasaulio šalyse. KN yra strateginės svarbos valstybės valdoma bendrovė, kurios akcijomis prekiaujama Nasdaq vertybinių popierių biržoje.

Mūsų vertybės:
• Pagarba
• Bendradarbiavimas
• Profesionalumas
• Tobulėjimas

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą informuokite, ar sutinkate, kad jūsų gyvenimo aprašymą išsisaugotume savo duomenų bazėje metų laikotarpio periodui tam, kad esant laisvoms pozicijoms, atitinkančioms jūsų kvalifikaciją, galėtume su jumis susisiekti. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu atrankos@kn.lt. Plačiau https://www.kn.lt/darni-pletra/karjera/darbo-pasiulymai/93
www.kn.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 69.568
2 darbo pasiūlymai
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Vakar1.724
Įsiminti

RINKOTYROS SPECIALISTAS AB Klaipėdos nafta

Klaipėda Liko 4 d.
AB Klaipėdos nafta
Vakar341
Įsiminti

PRAKTIKA SGD KOMERCIJOS SKYRIUJE AB Klaipėdos nafta

Klaipėda Liko 30 d.
AB Klaipėdos nafta
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau