Skelbimo galiojimo laikas baigėsi. Žiūrėti kitus skelbimus Klientų aptarnavimo, paslaugų, Pardavimų, eksporto vadybos srityse.
UAB Dussmann Service
UAB "Dussmann Service"

VALYMO PASLAUGŲ PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

2.400 €
Neatskaičius mokesčių
1 Peržiūra

Darbo pobūdis:

Pagrindinė Jūsų užduotis bus valymo paslaugų pardavimas, aktyviai bendradarbiaujant su gamybinėmis įmonėmis, verslo centrais, nekilnojamojo turto vystytojais, statytojais bei kitais komercinės paskirties objektais. Tikimės, kad prisidėsite kuriant pardavimo strategijas ir planus įmonės plėtrai skatinti bei inicijuosite naujas paslaugas. Išsamiau – susitikimo metu.

Reikalavimai:

Jei esate energingas, ambicingas, tikslo siekiantis žmogus ir turite sėkmingos aktyvių valymo paslaugų pardavimų patirties ir norite šioje srityje žinoti vis daugiau – greičiausiai, šis darbas yra tai, ko ieškote. Svarbu – bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžiai, analitiniai ir derybiniai gebėjimai bei patirtis. Prireiks anglų kalbos žinių, vairuotojo pažymėjimo.

Įmonė siūlo:

Kviečiame į augančią, motyvuotą ir entuziastingą komandą tarptautinio darbo patirčiai. Suteiksime galimybę savarankiškai planuoti savo veiklą; puikias darbo priemones (įskaitant tarnybinį automobilį); įkvepiančias kolektyvo tradicijas, galimybę nuolat tobulėti ir įgauti prasmingos patirties. Užtikrinsime sąžiningą finansinį atlygį ir motyvavimo sistemą.

Siūlomas atlyginimas:

2.400 € per mėn. (prieš mokesčius)
Darbo užmokestis sutartinis, nuo 2400 Eur.

Miestas:

Vilnius

Nuotolinis darbas:

Ne

Trukmė:

Pilnas etatas

Skelbimas galioja iki:

2023-03-29


Kontaktai

Kontaktinis asmuo:

Goda

El. paštas:

 su nuoroda "VALYMO PASLAUGŲ PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)"

Tinklalapio adresas:

www.dussmann.lt

Adresas:

Ukmergės g. 223, Vilnius


Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.