Projekto "Jaunimo socialinių kompetencijų didinimas" psichologas

Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Telšiai
Dalintis
694
Įsiminti skelbimąSiųsti CV

Darbo sritis:

Medicina, farmacija, veterinarija, Socialinė veikla

Darbo pobūdis:

Užmezga ryšius ir palaiko tvarų bei lygiavertį santykį su jaunais žmonėmis; kartu su klientų aptarnavimo skyriaus specialistais, karjeros konsultantais priima sprendimą dėl asmens dalyvavimo Projekto veiklose, skirtose vidutinių ir mažų įsidarbinimo galimybių jauniems asmenims; įvertina Projekto dalyvių galimybes integruotis į darbo rinką, psichologinius, asmenybės ir mokymosi sunkumus; formuoja dalyvių grupes grupiniams užsiėmimams, veda grupinius ir individualius užsiėmimus; koordinuoja ir užtikrina Projekto paslaugų (profesinės karjeros planavimo ir psichologinio konsultavimo) teikimą; atstovauja jaunimo interesus suinteresuotose institucijose, teikia informaciją visuomenei, nevyriausybinėms organizacijoms ir kitoms įstaigoms apie savo veiklą, pasiektus rezultatus, jaunimo padėtį ir poreikius; pagal patvirtintas formas ir nustatytais terminais rengia ir teikia dokumentus Projekto administravimo grupei savo kompetencijos klausimais; registruoja gaunamus, siunčiamus ir vidaus dokumentus; laikinai nesant kitam Psichologui, vykdo jo funkcijas; vykdo kitus Darbo rinkos ir užimtumo politikos įgyvendinimo departamento direktoriaus, Priemonių įgyvendinimo organizavimo skyriaus vedėjo, ir Projekto koordinatoriaus kuruojamoje teritorijoje pavedimus bei nurodymus, siekiant tinkamai ir laiku įgyvendinti Projektą; ugdo Projekto tikslinės grupės asmenų gebėjimus racionaliai priimti profesinį sprendimą, padedant spręsti emocinio, asmeninio ir tarpasmeninio pobūdžio problemas, sudarančias kliūtis jų užimtumui; palaiko tęstinį ryšį su Projekto dalyviais, pasibaigus jų dalyvavimui Projekte; profesinės karjeros planavimo ir psichologinio konsultavimo paslaugų teikimo metu informuoja Projekto tikslinę grupę apie socialinių partnerių įgyvendinamas integracijos į darbo rinką priemones; užtikrina visų reikiamų duomenų apie Projekto tikslinės grupės dalyvavimą vedamuose užsiėmimuose, nustatytais terminais; užtikrina numatytų stebėsenos rodiklių pasiekimą kuruojamoje teritorijoje.

Reikalavimai:

  • raštvedybos žinios
  • darbų saugos instrukcijų žinojimas
  • turite aukštąjį universitetinį arba jam prilyginamą Socialinių mokslų studijų srities psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro kvalifikacinius laipsnius arba psichologo kvalifikaciją (specialybę), įgytą baigus studijas pagal vienos pakopos aukštojo mokslo programas. • turite ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį, teikiant psichologinį konsultavimą. • žinote Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius gyventojų užimtumo garantijų įgyvendinimą darbo rinkoje, nedarbo socialinį draudimą, užsieniečių darbą Lietuvos Respublikoje, valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, biudžetinių įstaigų veiklos organizavimą, finansavimo tvarką, darbo santykius, dokumentų valdymą, asmens duomenų teisinę apsaugą bei gebėti juos taikyti praktiškai. • mokate apibrėžti problemas, pasirinkti optimalius jų sprendimų būdus ir metodus. • mokate analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, rengti oficialius dokumentus. • turite bazinę kompiuterinio raštingumo kvalifikaciją. • turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas - vairuotojo pažymėjimas B kategorija
  • Išsilavinimas - Aukštasis universitetinis
  • Darbo patirtis nuo 1 metų

Įmonė siūlo:

siūlome: patirtį vienoje didžiausių, veikiančių visoje šalyje organizacijų; profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; draugišką ir profesionalią komandą.

Siūlomas atlyginimas:1.302 € per mėn. (prieš mokesčius, bruto)
Skelbimas paskelbtas:2020.05.20
Skelbimas galioja iki:2020.06.03

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 11
MIKROBIOLOGAS(-Ė) - KOKYBĖS KONTROLĖS SPECIALISTAS (-Ė) 1.600 €ProBioSanus, UAB
Šeimos gydytojas (-a) 4.132 €UAB "Personalo valdymo sistemos"
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau