Renginio
registracija

Norėdami tęsti registraciją, įrašykite el. paštu gautą patvirtinimo kodą.

Patikrinkite visus galimus gautų laiškų katalogus, taip pat ir „šlamšto“ katalogą. Perkelkite gautą laišką į „gautuosius“, tuomet kiti cv.lt laiškai neįkris į „šlamštą“.

Ne tas el. paštas? Norite pakeisti?

Jūsų registracija sėkminga.
Prie vebinaro junkitės per šią nuorodą: https://bit.ly/35JXCcH

Renginio
registracija
uždaryta

Renginys jau įvyko. Vaizdo įrašą galite peržiūrėti cv.lt portale.

EMOCINIS ATSPARUMAS
SUNKUMŲ AKIVAIZDOJE

2022 m. kovo 10 d.

Laikas: 11:00 - 12:05

Vieta: Online

RENGINIO
PRANEŠĖJAI

EQ (Emocinio intelekto) lavinimo konsultantė, lektorė, sertifikuota EQ praktikė, trenerė meistrė.

Drąsos trenerė, koučingo specialistė, HR konsultantė vedanti individualias konsultacijas bei mokymus organizacijoms, Aktyviai prisideda prie teigiamų pokyčių bei doros lyderystės įgyvendinimo Lietuvoje.

Aktorius, šokėjas, šiuolaikinio šokio atlikėjas, baigęs koučingo mokymus (ICF). Patyręs konsultantas, profesionalus treneris, ekspertas renginių organizavime ir vedime.

VAIZDO
ĮRAŠAS

Dalyvauk
renginyje!

Šioje svetainėje statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus (ang. „cookies“), siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės informavimo funkcijas ir analizuoti srautą. Mes naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau