Renginio
registracija

cv.lt organizuojamuose karjeros renginiuose nemokamai gali dalyvauti tik registruoti portalo vartotojai

svg svg
X
Pasirinkite karjeros sritį

Norėdami tęsti registraciją, įrašykite el. paštu gautą patvirtinimo kodą.

Patikrinkite visus galimus gautų laiškų katalogus, taip pat ir „šlamšto“ katalogą. Perkelkite gautą laišką į „gautuosius“, tuomet kiti cv.lt laiškai neįkris į „šlamštą“.

Ne tas el. paštas? Norite pakeisti?

Jūsų registracija sėkminga. Daugiau detalių atsiųsime artėjant renginio dienai.

Įkelti CV, valdyti darbo skelbimų prenumeratos ir paskyros nustatymus galite prisijungę prie portalo.

Prisijungti

Renginio
registracija
uždaryta

Renginys jau įvyko. Vaizdo įrašą galite peržiūrėti prisijungę prie cv.lt portalo.
UNLOCK YOUR GROWTH POTENTIAL

KAIP PATEKTI TARP
SPARČIAUSIŲ?

2022 m. balandžio 7 d.

Laikas: 10:00

Vieta: Online

  • Tvarus augimas prieš žaibišką plėtrą
  • Kuo galime konkuruoti globalioje darbo rinkoje ir ką išmokti daugiakultūrėje aplinkoje?
  • Kaip būti paklausiam talentų medžioklėje dabar ir ateityje?

RENGINIO
PRANEŠĖJAI

Tadas Burgaila, sveikatingumo startuolio „Kilo Health“ bendraįkūrėjas ir vadovas.
Prieš ketverius metus su prekės ženklu „Kilo Health“ pradėjęs veikti lietuvių startuolis savo portfelyje turi ir visame pasaulyje parduoda apie 30 sveikatingumo produktų. 2021 m. „Kilo Health“ užėmė antrą vietą „Deloitte“ sudaromame sparčiausiai augusių Vidurio Europos įmonių „Technology Fast 50“ reitinge. Tadas Burgaila, vienas startuolio įkūrėjų ir vadovas, sako, kad sėkmės variklis yra sistema, kuri leidžia greitai kurti verslus.

Rytis Laurinavičius, „Omnisend“ bendraįkūrėjas ir vadovas.
„Omnisend“ – vienas iš nedaugelio savarankiškai, be išorės investicijų sėkmingai veikiančių startuolių Lietuvoje, kuriančių el. komercijos marketingo automatizavimo platformą. „Omnisend“ Jungtinės Karalystės leidinys „Financial Times“ įtraukė į tūkstančio greičiausiai Europoje augančių įmonių sąrašą: skyrė 77-ą vietą. „Technologijų pasaulyje, kaip ir gyvenime, iš esmės egzistuoja du keliai: pakartotinai daryti tai, ką jau žinai ir gerai moki, arba nuolat bandyti vis ką nors naujo, klysti ir bandyti vėl. Tai skiria paslaugas klientams teikiančias ir savo produktus kuriančias įmones“, – teigia Rytis Laurinavičius, vienas iš technologijų įmonės bendraįkūrėjų.

COO „OXYGEN Healthcare“ (JAV). Aurelijos profesinės patirties bagaže – „Adform“ HR vadovės rolė, „Barclays“ banke vadovavimas 150+ inžinierių komandai, išsibarsčiusioje net per 4 žemynus, startuolio „Tipi“, organizacijų vidinės komunikacijos problemoms spręsti, vystymas.

Dalyvauk
renginyje!

Vaizdo
įrašas

Šioje svetainėje statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus (ang. „cookies“), siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės informavimo funkcijas ir analizuoti srautą. Mes naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau