Renginio
registracija

Jūsų bilietas į renginį – galiojanti darbo skelbimų prenumerata

X
Pasirinkite miestą
X
Pasirinkite karjeros sritį

Ką tik Jums išsiuntėme laišką el. paštu .

Patvirtinkite savo el. paštą šiame laiške paspausdami ant nuorodos ir aktyvindami savo darbo pasiūlymų prenumeratą.

Patvirtinus daugiau detalių atsiųsime artėjant renginio dienai.

Jūsų registracija sėkminga. Darbo pasiūlymai bus pradėti siųsti el. paštu .

Daugiau detalių atsiųsime artėjant renginio dienai.

Renginio
registracija
uždaryta

Renginys jau įvyko. Vaizdo įrašą galite peržiūrėti prisijungę prie cv.lt portalo.
UNLOCK YOUR CODING CAREER

WHILE (!PERFECT) {

2022 m. balandžio 27 d.

Laikas: 16:00 - 17:30

Vieta: Online

  • Kodėl programeriai turi mąstyti kaip hakeriai?
  • Ko CTO ieško programuotojuose?
  • Programuotojų augimas CTO akimis
  • Kaip tinkamai pailsėti net ir dirbant?
}                           

RENGINIO
PRANEŠĖJAI

Kodėl programeriai turi mąstyti kaip hakeriai?

Marius Pareščius, tarptautinio kibernetinio saugumo klasterio prezidentas, mokymų programų kūrėjas, lektorius, vyriausybės konsultantas.

Ko CTO ieško programuotojuose?

Mindaugas Mozūras, prieš devynerius metus „Vinted“ savo kelią pradėjęs nuo programuotojo rolės, dabar yra technologijų vadovas, 2021 m. pelnęs Metų CTO titulą. Mindaugas aktyviai užsiima mentoryste - yra įkūręs „Vilnius Tech Leads“ bendruomenę, kuri vienija apie 2.600 technologijų profesionalų. Taip pat subūrė „Java Script“ programavimo kalbos mėgėjų bendruomenę „Vilnius.js“.

Programuotojų augimas CTO akimis

Marijus Briedis – technologijų vadovas „Nord Security“, vienoje iš lyderiaujančių kibernetinio saugumo sprendimus kuriančių įmonių pasaulyje. Jis dirba su greičiausią pasaulyje virtualų privatų tinklą siūlančiu produktu „NordVPN“. Marijus tiki, kad greičiausias kelias į sėkmingą karjerą yra nuolatinis mokymasis ir įgytų žinių taikymas kasdieniame darbe. Tiesa, šis procesas turi būti paremtas nuoširdžiu susidomėjimu ir meile, tam, ką darai. Marijus pats daug mokosi ir nuolat skatina tai daryti savo komandos narius.

Kaip tinkamai pailsėti net ir dirbant?

Dainius Jakučionis, gydytojas psichoterapeutas, daugiau nei 15 metų gilinosi į medicinos ir psichoterapijos subtilybes, kasdiena konsultuoja individualiai žmones turinčius psichologinių sunkumų, veda mokymus / seminarus įmonėse ir skaito pranešimus konferencijose. Tinklalaidės „Ką darai, daryk gerai“ bendraautorius.

Renginio moderatorė

Aliona Sosunova - daugiau nei 10 metų patirtį sukaupusi dirbant su įvairaus dydžio komandomis, turinti daugiau nei 7 metų patirtį technologijų, programinės įrangos, produktų ir projektų valdymo, „Agile coaching“ srityse. Jau porą metų Aliona gilina žinias neuromokslų, neuroedukacijos ir psichologijos srityse. Šiuo metu eina „Vinted“ inžinerijos direktorės pareigas ir tiki, kad geriausi produktai gimsta puikiose komandose, kurias sudaro labai skirtingos asmenybės su unikaliomis savo stiprybėmis. Pagrindinis Alionos tikslas – įkvėpti žmones nuolat ieškoti geresnių būdų veikti ir kurti geresnį produktą, įgyvendinti pokyčius su tikėjimu, motyvacija ir visos komandos atsidavimu. „Patirtis, kurią sukaupiau dirbant su keliomis komandomis, išmokė mąstyti ne tik apie tam tikras sistemas ir taisykles, bet ir apie mąstymą, motyvaciją ir komandos vertybes – tai mano aistra“.

Dalyvauk
renginyje!

Vaizdo
įrašas

Šioje svetainėje statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus (ang. „cookies“), siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės informavimo funkcijas ir analizuoti srautą. Mes naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau