Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

Tapk Europos savanorių tarnybos savanoriu

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra Užsienyje
Dalintis
2.752
Įsiminti skelbimąSiųsti anketą

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra administruoja Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo sritį Lietuvoje ir kviečia išbandyti Europos savanorių tarnybą.

Visi organizacijos pasiūlymai (1)

Tikslinė grupė:

Jaunimas

Darbo sritis:

Socialinė, Kultūrinė, Ekologinė, Žiniasklaida, Sportas, Kita

Savanoriavimo trukmė:

Ilgalaikė (nuo 3 mėn)

Aprašymas:

Kviečiame savanoriauti pagal Europos savanorių tarnybą. Tai – tarptautinės savanorystės projektai jauniems žmonėms, kuriais siekiama ugdyti jų pilietiškumą, solidarumo jausmą, skatinti kitų kultūrų pažinimą, stiprinti tarpusavio supratimą ir toleranciją.

Tarnybos metu savanoris išvyksta į kitą šalį, joje gyvena ir dirba pelno nesiekiantį ir vietos bendruomenei naudingą neapmokamą darbą socialinėje, kultūrinėje, gamtos apsaugos, jaunimo ir visuomenės informavimo ar kt. srityje. Projektų trukmė – nuo 2 iki 12 mėnesių.

Ypač stengiamasi ir skatinama, kad EST įtrauktų mažiau galimybių turinčius žmones, taip pat neįgalius jaunuolius. Tokioje veikloje gali dalyvauti ir jaunesni asmenys, jeigu šiai veiklai yra rengiamasi kompetentingai, atsižvelgiama į konkrečius poreikius, užtikrinamas savanorio palydėjimas ir veiklos tęstinumas.

Savanoriu gali tapti kiekvienas jaunas žmogus nuo 17 iki 30 metų, neatsižvelgiant į jo kilmę, teisėtai ir nuolat gyvenantys Programos šalyje arba šalyje Partnerėje. Savanoris turi būti pasiryžęs sutartą laiką gyventi ir atlikti savanorišką tarnybą kitoje šalyje.

Skelbimas paskelbtas:2017.01.02
Skelbimas galioja iki:2017.12.06
El. paštas:
Kontaktiniai duomenys:Aistė Natkevičiūtė

Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau