SKINNY ESTETIKOS KLINIKA / UAB BALTIJOS ESTETIKOS CENTRAS darbo pasiūlymai

2013 metais įkurta Skinny Estetikos Klinika šiandien yra viena iš stipriausių ir efektyviausių klinikų Lietuvoje, kurioje atliekamos neinvazinės gydomosios, estetinės kosmetologijos, grožio injekcijos bei figūros korekcijos procedūros. Norėdami suteikti Jums galimybę be sudėtingų operacijų atjauninti ir atgaivinti veido odą, ar pasiekti norimų kūno linijų, siūlome platų neinvazinių atjauninimo, lazerinio gydymo, neinvazinių figūros korekcijų bei riebalų mažinimo procedūrų pasirinkimą. Klinikoje dirbanti specialistų komanda supranta kiekvieno kliento poreikius, atranda geriausią individualų problemos sprendimą bei pasiūlo būtent Jums tinkantį, naujausią gydymo būdą. Mes suprantame Jūsų norą būti saugiose rankose, todėl Skinny Klinikoje galite būti tikri, kad tokiose ir esate.

Naudodami aukščiausio lygio medcinines žinias bei moderniausias technologijas, siekiame, kad kiekvienas pacientas pasiektų neprilygstamą komfortą ir geriausius rezultatus.

Užtikriname Jūsų individualių rezultatų ilgaamžiškumą, kiekvieną procedūrą atliekame naudodami tik pačias pažangiausias technologijas ir priemones.

Atvykę į mūsų kliniką, aukščiausios kvalifikacijos specialisto rankose būsite tiek pirmoje konsultacijoje, tiek viso gydymo metu bei po jo.
https://skinny.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.010

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių SKINNY ESTETIKOS KLINIKA / UAB BALTIJOS ESTETIKOS CENTRAS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau