STOKKER darbo pasiūlymai

„Stokker“ yra didžiausia įrankių ir mašinų pardavimo grupė Baltijos šalyse. 2005 m. pardavimų apyvarta siekė virš 1,3 milijardo kronų. Mūsų pardavimų tinklas su 25 įrankių centrais apima 22 miestus Baltijos šalyse, o per savo pardavimų atstovus mes veikiame daugelyje vietovių, kur tokių centrų nėra. „Stokker“ turi 450 darbuotojų, iš jų 114 dirba Lietuvoje.

„Stokker“ siūlomas įrankių ir prietaisų asortimentas apima daugiau kaip 60 tūkstančių produktų, atsarginių dalių ir papildomų komponentų iš visų pagrindinių gamintojų. Mūsų personalas, dirbantis pardavimo ir techninės priežiūros srityje, pastoviai apmokomas, palaikomi glaudūs ryšiai su gamintojais – todėl „Stokker“ visada pasiruošęs padėti klientams pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Mūsų klientai – statybos, žemės ūkio, pramonės, paslaugų įmonės, kurioms labai svarbus galutinis jų veiklos rezultatas. Kreipdami didelį dėmesį į jų poreikius, mes stengiamės prisidėti prie jų sėkmės.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 240

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių STOKKER darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau