Teisininkas

Lexnet, UAB Vilnius
Dalintis
1.846
Įsiminti skelbimąSiųsti CV

UAB “Lexnet” – teisinės informacijos paieškos sistemų kūrėja, kurios prekinis ženklas INFOLEX aprėpia teisės aktų ir teismų praktikos paieškos bei sisteminimo paslaugas.

Visi įmonės darbo pasiūlymai (1)

Darbo sritis:

Teisė

Darbo pobūdis:

  • Ieškome naujų komandos narių, kurie prisidėtų prie INFOLEX produktų turinio kūrimo:
  • rengdami teisės aktų konsoliduotas redakcijas,
  • sistemindami teisę pagal temines sritis;
  • analizuodami ir lakoniškai pateikdami svarbiausias teisės aktų ir teismų praktikos naujienas, rengdami apibendrinimus;
  • rengdami vidaus dokumentaciją ir konsultuodami darbo ir sutarčių teisės klausimais.

Reikalavimai:

  • Mes tikimės, kad Jūs:
  • turite universitetinių teisės studijų diplomą arba greitai įgysite;
  • sklandžiai dėstote mintis žodžiu ir raštu;
  • išmanote juridinę techniką;
  • puikiai sutariate su kompiuteriu;
  • esate kantrus, atidus, kruopštus ir atsakingas;
  • domitės teisės aktualijomis, asmens duomenų apsauga; privalumas – jei jau turite praktinės patirties;
  • nebijote iššūkių ir naujovių;
  • mokate ir norite dirbti komandoje.

Įmonė siūlo:

  • Mes siūlome:
  • galimybę derinti darbą ir studijas;
  • kūrybišką darbą draugiškame kolektyve;
  • skatinimą už pasiektus rezultatus ir konkurencingą atlyginimą;
  • atlyginimas priklausys nuo Jūsų patirties, gebėjimų, atsakomybių ir konkrečios rolės. Siūlomas bazinis atlyginimas: nuo 1300 Eur (bruto).
Siūlomas atlyginimas:1.300 € per mėn. (prieš mokesčius, bruto)
Skelbimas paskelbtas:2020.11.03
Skelbimas galioja iki:2020.12.03
Darbo laikas:Pilnas etatas
Kontaktinis asmuo:Gintarė
El. paštas: su nuoroda "Teisininkas"
Tinklalapio adresas:www.lexnet.lt
Adresas:Jasinskio g. 16A, Vilnius
30sek
Siųskite CV el. paštu:
Prisekite turimą CV (.pdf, .doc, .odt formatu)
Jūsų CV dėkmingai išsiųstas darbdaviui.
Norite sužinoti ar darbdavys perskaitė Jūsų CV?
Aktyvuokite nuorodą, kurią išsiuntėme el. paštu .
Siųskite CV, esantį cv.lt portale:
Pamiršote slaptažodį?
El. paštu išsiuntėme prisijungimo instrukciją. Atlikę veiksmus, prisijunkite.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
Jaunesnysis teisininkas (-ė) Vilniuje UAB Rivona
JAUNESNYSIS TEISININKAS (-Ė) Nuo 1.000 € iki 1.500 €Click2sell, UAB
Legal Assistant Nuo 1.136 € iki 1.704 €Manpower Lit
TEISININKAS (-Ė) Nuo 800 € iki 1.200 €Teisinių paslaugų grupė METIDA
Specialist, Anti-Money Laundering Compliance – French Speaker Nuo 1.141 € iki 1.955 €Western Union Processing Lithuania, UAB
Susijusios darbo sritys:
Jūsų atsiliepimai
Sutinku Plačiau