UNILEVER LIETUVA LEDŲ GAMYBA darbo pasiūlymai

UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba” yra pripažinta Lietuvos ledų rinkos lyderė turinti daugiau kaip dvidešimt penkių metų sėkmingos veiklos patirtį, subūrusi kompetentingų specialistų komandą, vykdanti griežtą produktų kokybės kontrolę, skirianti didelį dėmesį naujų produktų vystymui bei vartotojų poreikių patenkinimui. Lietuvoje pirkėjams siūlanti daugiau kaip 20 skirtingų „Ingman“ valgomųjų ledų rūšių – „Baltijos”, „Eskimo”, „Karališki”, „Super Viva”.

2011 m. UAB “Unilever Lietuva ledų gamyba” tapo UNILEVER koncerno dalimi. 1929 m. įkurtas Nyderlandų ir Jungtinės Karalystės koncernas UNILEVER šiandien yra viena stambiausių ir sėkmingiausių plataus vartojimo prekių kompanijų visame pasaulyje. Milijonai šeimų renkasi kompanijos produktus tam, kad kiekvieną dieną jie jaustųsi ir atrodytų gerai, bei pasiimtų iš gyvenimo kaip galima daugiau. Šiai dienai UNILEVER siūlo daugiau nei 400 skirtingų prekinių ženklų, kurie parduodami daugiau nei 190 pasaulio šalių.
www.ingman.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 4.349

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių UNILEVER LIETUVA LEDŲ GAMYBA darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau