Biržų švietimo pagalbos tarnybos direktorius

Biržų rajono savivaldybės administracija Biržai
Dalintis
2.200
Įsiminti skelbimąSiųsti CV

Darbo sritis:

Vadovavimas, verslo vystymas

Darbo pobūdis:

  • Skelbiamas konkursas Biržų švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigoms eiti. Daugiau informacijos galite rasti https://www.birzai.lt/index.php?-1290961127
  • Pastaba: Pretendentai, neturintys Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijų įvertinimo, kompetencijoms vertinti turi registruotis per 25 dienas nuo konkurso paskelbimo dienos (iki 2020 m. vasario 20 d.)

Reikalavimai:

  • 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą; 2. atitikti bent vieną iš šių reikalavimų: 2.1. turėti pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 3 metų pedagoginio darbo stažą; 2.2. turėti magistro laipsnį, pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 2 metų pedagoginio darbo stažą; 2.3. turėti ne mažesnę kaip 3 metų profesinės veiklos patirtį ir švietimo vadybos kvalifikacinį laipsnį; 2.4. turėti magistro laipsnį ir ne mažesnę kaip 3 metų profesinės veiklos arba 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį, kuri atitinka bent vieną iš Biržų švietimo pagalbos tarnybos vykdomų funkcijų; 3. turėti Kvalifikacinių reikalavimų valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų vadovams aprašo 5 punkte nustatytas vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijas; 4. turėti ne mažesnę kaip 1 metų vadovavimo suaugusių asmenų grupei patirtį arba turėti ne mažesnę kaip 2 metų švietimo organizavimo ir (ar) priežiūros patirtį, įgytą viešojo administravimo arba švietimo pagalbos įstaigoje; 5. mokėti naudotis informacinėmis technologijomis; 6. gerai mokėti lietuvių kalbą; 7. ne žemesniu kaip B1 mokėjimo lygiu mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių); 8. būti nepriekaištingos reputacijos.
  • Išsilavinimas - Aukštasis universitetinis
  • Darbo patirtis nuo 3 metų
Siūlomas atlyginimas:1.337 € per mėn. (prieš mokesčius, bruto)
pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 7,6 iki 11,37 (baziniais dydžiais)
Skelbimas paskelbtas:2020.01.22
Skelbimas galioja iki:2020.04.22

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
Padalinio darbų vadovas (-ė) 1.700 €UAB Raguvilė
Gamyklos vadovas (Maisto gamyba) Nuo 4.000 € iki 6.500 €PRIMUM ESSE klientas - Unilever
Regiono vadovas (-ė) Kaune Nuo 2.000 € iki 2.750 €UAB Palink
Regiono vadovas (-ė) Vilniuje Nuo 2.000 € iki 2.750 €UAB Palink
Inžinierių aptarnavimo komandos vadovas (-ė) Klaipėdoje Telia Lietuva
IT PRODUKTŲ VERSLO PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) Nuo 1.900 € iki 2.900 €Konsultacinės firmos "Preilė" klientas
Susijusios darbo sritys:
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau