svg
104
svgĮsiminti

Rinkodaros, marketingo ir viešųjų ryšių vadybininkas

svg
104

Darbo pobūdis:

  • Šiuo metu ieškome viešųjų ryšių, komunikacijos, marketingo ir reklamos specialisto.
  • Rinkodaros strategijos įgyvendinimas Lietuvoje.
  • Socialiniai tinklai/Socialinių tinklų įrašai.
  • Tekstų pritaikymas.
  • Renginių organizavimas.
  • Darbas tarptautinėje komandoje, bendravimas palaikant partnerystės ryšius.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis rinkodaros srityje nuo 1 metų.
  • Tekstų rengimas ir platinimas bendrovės išoriniais ir vidiniais kanalais.
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios tiek žodžiu, tiek raštu, rusų kalba- privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Mes siūlome unikalią galimybę tinkamam asmeniui prisijungti prie mūsų verslo ir plėtoti savo karjerą greito tempo, verslumo, iššūkių kupinoje, tačiau naudingoje ir palaikančioje aplinkoje.
  • Tarptautinę darbo aplinką
  • Galimybę tobulinti savo įgūdžius įvairiose srityse
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas,atsakingumas ir komandinis darbas.
  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymus
  • Karštą kavą kasdien
  • BONUS programą, kuri suteikia papildomas nuolaidas mūsų darbuotojams.
  • Laukiame susitikimo su jumis!

Kontaktai

Kontaktinis asmuo:

Aleksandras

Telefonas:

El. paštas:

 su nuoroda "Rinkodaros, marketingo ir viešųjų ryšių vadybininkas"

Papildoma informacija:

Darbo grafikas : Pr.-Pn. 10:00-19:00

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.