Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Skuodo amatų ir paslaugų mokykla Kitas Skuodas
Dalintis
768
Įsiminti skelbimąSiųsti CV

Skuodo amatų ir paslaugų mokykla

Kiti įmonės darbo pasiūlymai (1)

Darbo pobūdis:

Skuodo amatų ir paslaugų mokykla (Viešoji įstaiga, Laisvės g. 69, LT-98133 Skuodas, tel.(8 440) 73135, el. p. skuodoapm@gmail.com, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre) skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojos (-o) ugdymui pareigoms užimti.

1. Darbo pobūdis: organizuoti ir koordinuoti ugdymo plano, individualių ugdymo planų, neformalaus ugdymo, ugdymo programų rengimą ir įgyvendinimą, inicijuoti naujų mokymo(si) technologijų ir strategijų diegimą, užtikrinti ugdymo proceso įgyvendinimą, mokyklos veiklos įsivertinimo organizavimą. Inicijuoti naujų profesinio mokymo programų rengimą. Vykdyti ugdymo proceso stebėseną, vertinti ir analizuoti ugdymo kokybę, teikti metodinę pagalbą mokiniams, mokytojams, rengti statistinių duomenų ataskaitas. Bendradarbiauti su mokiniais, jų tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ir kitais mokyklos bendruomenės nariais, rengti direktoriaus įsakymų, susijusių su ugdymo veikla, ir kitų mokyklos veiklą reglamentuojančių dokumentų projektus, planuoti ir įgyvendinti tradicinius mokyklos renginius, bei kitus kasdieninius darbus, savarankiškai vykdyti kitus mokyklos direktoriaus pavedimus.

2. Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

2.1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją.

2.2. Ne mažesnį kaip trijų metų pedagoginio darbo stažą.

2.3. Lietuvių kalbos mokėjimas pagal Lietuvos respublikos valstybinės kalbos įstatymo nustatytus reikalavimus.

2.4. Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis.

2.5. Mokėti naudotis duomenų sistema ,,Keltas“, dienynų administravimo sistema ,,Veritus“ ir kt.

2.6. Išmanyti mokyklos veiklos organizavimą, ugdymo procesą reglamentuojančius dokumentus, mokyklos tikslus ir uždavinius, darbo teisinius santykius, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai, LR Darbo kodeksas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, raštvedybą.

2.7. Mokėti ne mažiau kaip vieną užsienio kalbą.

2.8. Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu, gebėti dirbti komandoje; gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo ir pavaldžių darbuotojų darbą, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, gebėti savarankiškai vykdyti direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

3. Privalumai:

3.1. Direktoriaus pavaduotojo ugdymui darbo patirtis.

3.2. Projektinio darbo patirtis.

3.3. Darbo patirtis profesinio mokymo įstaigoje.

4. Pretendentas privalo pateikti:

4.1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse

4.2. Asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas.

4.3. Gyvenimo aprašymą.

4.4. Motyvacinį laišką arba asmeninių privalumų sąrašą, kuriame laisva forma nurodyti gebėjimai, įgūdžiai ir dalykinės savybės.

4.5 Savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą.

5. Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis) ir praktinės užduotys, skirtos vadovavimo gebėjimams įvertinti. Pretendentams, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą pretendentų atrankoje, atrankos datą, vietą ir laiką bus pranešta telefonu.

6. Teikti prašymus į konkursą per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS). Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną.

Informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos direktorė Egida Skurdauskienė, mob. 869849163, tel. 8 (440) 73135.

Informacija apie konkursą paskelbta Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje (VATIS) ir viešinama Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos internetiniame puslapyje: www.profesinis.lt_______________________________________

Siūlomas atlyginimas:Pareiginės algos koeficientas: 10.0 (prieš mokesčius, bruto)
Skelbimas paskelbtas:2020.05.14
Skelbimas galioja iki:2020.05.29
Telefonas:8(440)73135
Adresas:Skuodo r. sav. Skuodo m. Laisvės g. 69

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau
Skuodo amatų ir paslaugų mokykla
Kandidatuoju į pareigas:

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Dėmesio: kandidatavimas į šias pareigas toliau vyks Valstybės Tarnybos Departamento tinklalapyje. Atidžiai sekite tolesnius nurodymus. Sėkmės!
Tęsti kandidatavimą VTD tinklalapyje