"VibraMedica" darbo pasiūlymai

Sveikata – tai didžiausia žmogaus vertybė ir laimė.

Tikime, jog norint būti sveiku, vaistai ir maisto papildai nebūtini, todėl mūsų klinikoje taikomi pažangūs nemedikamentiniai sveikatinimo metodai, padedantys sustiprinti sveikatą, susigrąžinti jėgas po sunkų ligų ar traumų.

Apsilankymas klinikoje "VibraMedica" prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Pirminio vizito metu specialistas susipažįsta su jumis, įvertina jūsų nusiskundimus ir ligos istorijos duomenis, atlieka reikiamus diagnostinius tyrimus ir sudaro individualų sveikatinimo planą.

Pasitelkę pažangiausias biorezonanso, ląstelių regeneracijos ir neuro-grįžtamojo ryšio principu veikiančias technologijas, suteiksime jums galimybę sustiprinti savo sveikatą efektyviomis, bet neskausmingomis sveikatinimo priemonėmis jaukioje klinikos aplinkoje.

Palikite už klinikos durų rūpesčius, pamirškite apie miesto šurmulį ir leiskite VibraMedica specialistams pasirūpinti jūsų sveikata
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 264
1 darbo pasiūlymas
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Prieš 5 d.1.626
Įsiminti

Bendrosios Praktikos Slaugytojo (-os) "VibraMedica" Nuo 607 € iki 800 €

Kaunas Liko 26 d.
"VibraMedica"
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau