Vilniaus apšvietimas darbo pasiūlymai

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 90 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 697
4 darbo pasiūlymai
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Vakar263
Įsiminti

Elektromontuotojas Vilniaus apšvietimas 1.500 €

Vilnius Liko 30 d.
Vilniaus apšvietimas
Vakar369
Įsiminti

Darbų Vadovas Vilniaus apšvietimas 1.900 €

Vilnius Liko 30 d.
Vilniaus apšvietimas
Vakar372
Įsiminti

Vyr.Dispečeris Vilniaus apšvietimas 1.700 €

Vilnius Liko 30 d.
Vilniaus apšvietimas
Prieš 15 d.1.590
Įsiminti

Buhalteris (-ė) Vilniaus apšvietimas, UAB 2.000 €

Vilnius Liko 16 d.
Vilniaus apšvietimas, UAB
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau