ILZENBERGO DVARAS IR ŪKIS darbo pasiūlymai

Mūsų klientas – Ilzenbergo Dvaras ir Ūkis.
Ilzenbergo Dvaras – greičiausiai vienintelis toks unikalus 500 metų Dvaro istorijos ir šalia veikiančio sveikus produktus gaminančio ūkio derinys ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio bei Rytų Europoje, teikiantis savo prioritetus išskirtinai sveikų maisto produktų gamybai kiekvienos šeimos kasdieniniam racionui (gaminame pilną reikalingų bei sveikų produktų “paletę”), savo produktus parduodantis ir tiesiogiai vartotojui bei bendradarbiaujantis su ekologiškų maisto produktų pardavimo įmonėmis.
Ilzenbergo Dvaras puoselėja Lietuvos kultūrą ir siekia kurti šiuolaikinę dvarų kultūrą, parodydamas, kad tai nėra paremta tik vartotojiškais poreikiais, siekdamas Lietuvos žmones pažinti gilias dvariškumo tradicijas, suvokti, kad Dvaro gyvenimas visada buvo susietas su žmonių ir juos supančios gamtos vientisumu, pagarba supančiai gamtai, meile auginamiems augalams, gyvuliams, gero maisto tradicijoms.

Šiuo metu ieškome Ilzenbergo Dvarui ir Ūkiui Buhalterio/Vyr. buhalterio darbui Rokiškio r., Ilzenbergo Dvare.

Kontaktinis asmuo: Darius Mažeika
Telefonas: +370 6999 8888
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 1.533

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių ILZENBERGO DVARAS IR ŪKIS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau