MB BALTIJOS IMPORTAS darbo pasiūlymai

Baltijos importas – profesionalios virtuvės įrangos tiekėja įmonėms HoReCa srityje, taip pat vystanti stambius projektus maisto pramonėje gamybos, apdirbimo ir utilizavimo srityse. Sėkmingai bendradarbiaujame su didžiausiais gamintojais Vakarų ir Rytų Europoje (Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Rusijoje). Esame lanksti kompanija, kuri visada atsižvelgia į kliento poreikius, patariame ieškant geriausio sprendimo. Mes branginame kiekvieną savo klientą ir jo laiką. Įgyvendiname virtuvės įrengimo projektus, maisto gamybos linijų ruošiame technologinius projektus, konsultuojame prekių pasirinkimo ir įsigijimo klausimais.

Baltijos importo kolektyvas – ambicinga profesionalų komanda, kuri noriai sutinka vis naujus iššūkius, sprendžia įvairaus sudėtingumo užduotis ir tobulėja kiekviena diena. Mes visada pasiekiame užsibrėžtų tikslų.
http://www.bivip.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 2.102

Šiuo metu cv.lt nėra galiojančių MB BALTIJOS IMPORTAS darbo pasiūlymų.
Sekti įmonės skelbimus

Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau