Renginio
registracija

Renginio
registracija
uždaryta

Jūsų bilietas į renginį – galiojanti darbo skelbimų prenumerata

X
Pasirinkite miestą
X
Pasirinkite karjeros sritį
Ką tik Jums išsiuntėme laišką el. paštu .

Patvirtinkite savo el. paštą šiame laiške paspausdami ant nuorodos ir aktyvindami savo darbo pasiūlymų prenumeratą.

Renginio registracija jau uždaryta, todėl iš karto po renginio pasidalinsime įrašu.
Jūsų registracija sėkminga. Darbo pasiūlymai bus pradėti siųsti el. paštu .

Renginio registracija jau uždaryta, todėl iš karto po renginio pasidalinsime įrašu.

Renginio
registracija
uždaryta

Renginys jau įvyko. Vaizdo įrašą galite peržiūrėti cv.lt portale.
UNLOCK YOUR CODING CAREER!

KO IEŠKO
GEIDŽIAMIAUSI?

Data: 2022 m. sausio 21 d., penktadienis

Laikas: 13:00 - 15:00

Vieta: Online, „Zoomtv“

RENGINIO
PRANEŠĖJAI

Vienas iš „Tesonet“ įkūrėjų, UAB „360 IT“ vadovas ir pirmasis skaitmeninio verslo atstovas, išrinktas „Metų CEO“ „Verslo žinių“ organizuojamuose rinkimuose. Kalbėdamas apie lyderystę ir žaibiškai augančio verslo valdymą, Tomas sako, jog net turėdamas 1.000 darbuotojų taiko startuolišką metodą: greitai bandyti, fiksuoti nesėkmę ir ciklą kartoti (angl. try fast, fail fast, learn fast and try again).

Izraelio interneto svetainių kūrimo platformos „WIX“ Lietuvos padalinio vadovė. Monika ne tik atvedė „WIX“ į Lietuvą, bet ir ženkliai prisidėjo prie to, kad šiandien įmonė būtų vienu geidžiamiausių darbdavių IT srityje.

„Danske Bank“, daugiau nei 4000 darbuotojų vienijančios organizacijos, IT paslaugų darbuotojams vadovas, „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininkas, turintis ambiciją sukurti geriausią darbo vietą IT talentams Lietuvoje.

COO „OXYGEN Healthcare“ (JAV). Aurelijos profesinės patirties bagaže – „Adform“ HR vadovės rolė, „Barclays“ banke vadovavimas 150+ inžinierių komandai, išsibarsčiusioje net per 4 žemynus, startuolio „Tipi“, organizacijų vidinės komunikacijos problemoms spręsti, vystymas.

VAIZDO
ĮRAŠAS

Dalyvauk
renginyje!

Šioje svetainėje statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus (ang. „cookies“), siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės informavimo funkcijas ir analizuoti srautą. Mes naudojame būtinuosius slapukus tam, kad mūsų svetainė veiktų. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau