svg
376
svgĮsiminti

Vilniaus "Ąžuoliuko" muzikos mokykla direktorius(-ė)

svg
376
Skambus kvietimas: ieškome vadovo (-ės) „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklai

Mėgstate diriguoti komandai ir styguoti procesus, esate bendruomenę telkiantis lyderis (-ė), puikus strategas ir vadybininkas, vadovaujate progresyviais šiuolaikiškais metodais, įkvėpdamas ir telkdamas visus - kuriančius, koncertuojančius, besimokančius ir mokytojus? Kviečiame dalyvauti konkurse į Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktoriaus (-ės) vietą.

Puiki darbo vieta – pačioje miesto širdyje įsikūrusi prestižinė berniukų chorinio dainavimo mokykla, puoselėjanti humaniškąsias vertybes, suteikianti mokiniams pradinį profesionalaus lygio muzikinį išsilavinimą, ugdanti moksleivių estetinį skonį, vysto ateities kompetencijas atsižvelgdama į kiekvieno gabumus ir polinkius.

Mūsų lūkesčiai: tikimės, kad Jūsų vadovaujama „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla augins talentų kartas, kurie gyvens muzika ir garsins Vilniaus vardą Lietuvoje ir pasaulyje. Būdamas strategas (-ė), planuosite, organizuosite ir kontroliuosite įstaigos veiklą. Stebėsite, analizuosite, vertinsite ugdymo sąlygas, jas tobulinsite ir siūlysite, kaip gerinti procesus ir rezultatus. Vadovaudamas (-a) muzikos mokyklai žvelgsite kūrybiškai, ambicingai ir vizionieriškai, būsite švietimui ir bendruomeniniams tikslams atsidavęs vadovas.


Siūlomas atlyginimas: 2.070 - 2.090 € per mėn. (prieš mokesčius, bruto)
Atlyginimo pastovioji dalis


Kontaktai

Kontaktinis asmuo:

Justina Mušauskienė

Adresas:

Gedimino pr. 15A, Vilnius