UAB "Vilpra" darbo pasiūlymai

UAB „Vilpra“ - viena didžiausių Lietuvoje šildymo sistemų prekybos ir įrengimo įmonių. Bendrovės veikla – šildymo, kondicionavimo, vonios kambario įrangos, įdėklų į kaminus ir pristatomųjų dūmtraukių mažmeninė ir didmeninė prekyba bei montavimas. UAB „Vilpra“ prekybos salonai bei atstovybės veikia 20 Lietuvos miestų. Įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 200 Europos šildymo, vandens tiekimo, šilumos apskaitos ir taupymo įrengimų gamintojų ir atstovauja Lietuvoje bei Europoje gerai žinomoms kompanijoms.
Vienas iš pagrindinių bendrovės sėkmės garantų - kompleksiškas požiūris į šildymo, vandentiekio, oro kondicionavimo ir dūmtraukių sistemų įrengimą. UAB „Vilpra“ gali pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios konsultacijos iki reikiamos įrangos parinkimo, jos sumontavimo, garantinio/pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros.
Įmonė kviečia prisijungti prie savo komandos nebijančius iššūkių, norinčius kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, pasiruošusius siekti ambicingų tikslų, darbuotojus!
www.vilpra.lt
Sekti įmonės skelbimus Dalintis Profilio peržiūrų: 26.052
4 darbo pasiūlymai
Paskelbta Pareigos, įmonė Miestas Galiojimas
Prieš 8 d.841
Įsiminti

SANDĖLININKAS (-Ė) UAB "Vilpra" 1.080 €

Vilnius Liko 23 d.
UAB "Vilpra"
Prieš 13 d.1.480
Įsiminti

SANDĖLININKAS (-Ė) UAB "Vilpra" 1.080 €

Utena Liko 18 d.
UAB "Vilpra"
Prieš 21 d.2.377
Įsiminti

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) UAB "Vilpra" Nuo 1.200 € iki 1.300 €

Šiauliai Liko 10 d.
UAB "Vilpra"
Prieš 30 d.3.034
Įsiminti

SANDĖLININKAS (-Ė) UAB "Vilpra" 1.050 €

Klaipėda Liko 1 d.
UAB "Vilpra"
Būk surastas

Darbą galima surasti greičiau, pristačius savo kandidatūrą darbdaviams portale cv.lt.Plačiau

Įkelti savo CV
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau