Inžinierių aptarnavimo komandos vadovas (-ė) Klaipėdoje

Telia Lietuva Klaipėda
Dalintis
1.797
Įsiminti skelbimąSiųsti CV

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Visi įmonės darbo pasiūlymai (5)

Darbo sritis:

IT, telekomunikacijos, Personalo vadyba, Vadovavimas, verslo vystymas

Aš esu Vakarų regiono vadovas Ričardas Špogis. Šiuo metu ieškau motyvuoto (-os), energingo (-os), naujo (-os) Klaipėdos Vingio aptarnavimo komandos vadovo (-ės), kuris (-i) vestų komandą pasiekti aukščiausių rezultatų. Jei tau patinka darbas su komanda, jos formavimas, motyvavimas, ugdymas ir stiprinimas, jeigu nori dalyvauti kuriant, tobulinant klientų aptarnavimą, teikiant geriausius pasiūlymus klientams, tai ši pozicija kaip tik tau.

Tavo naujas iššūkis?
Vadovausi komandai atsakingai už paslaugų įrengimus, gedimų šalinimą, prisidėsi prie išskirtinio tiek privačių, tiek verslo klientų aptarnavimo kūrimo. Ieškosi būdų kaip efektyviau organizuoti komandos veiklą, užtikrinti bei tobulinti reikiamas darbuotojų kompetencijas. Subursi komandą siekti aukščiausių rezultatų pristatant bei parduodant įvairias Telia paslaugas ir įrangą.
Prisijungus prie Telia komandos dirbsi tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi tiek profesinio, tiek asmeninio augimo galimybes visoje Telia Company įmonių grupėje ir matysi savo darbo rezultatus dirbant su naujausiomis technologijomis ir draugiška profesionalų komanda.

Koks (-ia) esi Tu?
Turi viziją kaip Tavo komanda ne tik bus vieninga ir orientuota į rezultatą, bet ir kiekvieną kartą būdama pas klientą, galės jį nustebinti paprastai pateikdama visas įmonės siūlomas paslaugas ir sprendimus kliento kalba. Ieškome lyderio (-ės), todėl žinoma, kad Tu esi ambicingas (-a) ir norintis (-i) tobulėti, mėgsti dinamišką darbo tempą ir gebi atrasti bei ugdyti talentus.

Tavo asmenybė:
 • Esi atviras (-a) ir nebijantis (-i) pokyčių;
 • Moki ne tik išgirsti ir suprasti žmones, bet ir juos suburti bendram tikslui;
 • Esi orientuotas (-a) į darbuotoją, klientą ir rezultatą;
 • Lengvai randi bendrą kalbą su bet kuo ir puikiai žinai kas yra profesionalumas ir dalykiškas bendravimas;
 • Nestokoji iniciatyvos, o analitinis mąstymas – Tavo stiprybė.

Tavo patirtis:
 • Klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje;
 • Gebėjimas įsisavinti ir pritaikyti naujausias technologijas
 • Sėkmingas vadovavimas komandai;
 • Pasižymi idėjų gausa ir stipria orientacija į rezultatą;
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.


Ką gausi prisijungęs (-usi) prie Telia?
Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“ - tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.
Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį 1600-2050 Eur. (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurie yra 200-800 Eur. (neatskaičius mokesčių). Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:
 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Nauji darbo principai. Mums rūpi žmonės, todėl reaguojame į susidariusią situaciją šalyje ir atrinktus kandidatus susipažinti pakviesime nuotoliniu būdu. Taip pat esame pasiruošę įgyvendinti visas būtinas sąlygas užtikrinant sėkmingą darbą iš namų, pradedant, bet neapsiribojant įrangos pristatymu į namus, naujokų įvedimu, mokymais ir pan.

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Vakarų regiono klientų aptarnavimo padalinio? Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +37068660279 Gabrielei.

Prisijunk prie Telia!

Skelbimas paskelbtas:2020.03.24
Skelbimas galioja iki:2020.04.23
Kontaktinis asmuo:Gabrielė Kemežytė
Telefonas:+370 68660279
El. paštas: su nuoroda "Inžinierių aptarnavimo komandos vadovas (-ė) Klaipėdoje"
30sek
Siųskite CV el. paštu:
Prisekite turimą CV (.pdf, .doc, .odt formatu)
Jūsų CV dėkmingai išsiųstas darbdaviui.
Norite sužinoti ar darbdavys perskaitė Jūsų CV?
Aktyvuokite nuorodą, kurią išsiuntėme el. paštu .
Siųskite CV, esantį cv.lt portale:
Pamiršote slaptažodį?
El. paštu išsiuntėme prisijungimo instrukciją. Atlikę veiksmus, prisijunkite.

Padėkite draugams rasti geresnį darbą. Pasidalinkite šiuo skelbimu:

Jums gali būti įdomu: 12
VILNIAUS REGIONO VADOVAS (-Ė) Nuo 1.593 €PlusPlusPlus
Prekinių ženklų komercijos vadovo (-ės) Nuo 2.500 € iki 4.000 €UAB "Personalo valdymo sistemos"
Biuro administratorius (-ė) 1.161 €Všį Vyriausybės strateginės analizės centras
Darbų vadovas (-ės) 1.900 €Vilniaus apšvietimas, UAB
Padalinio darbų vadovas (-ė) 1.700 €UAB Raguvilė
IT System administrator Nuo 1.400 € iki 1.900 €Alna Software, UAB
Jūsų atsiliepimai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau